Очисти ліс від сміття та здісйни свою мрію!

Друзі, розкажу вам про один дуже цікавий і корисний для природи і вас лайфхак. Сподіваюся у вас є мрії та бажання, які ви хочете здійснити? Так от, далі я розкажу як це можна зробити.
 
Нажаль, чимало представників нашого суспільства зневажливо ставляться до природи. Відпочиваючи на річці, озері чи в лісі, часто залишають за собою гори сміття. Звичайно, що воно само собою нікуди не дінеться, а той самий пластик розкладається сотні-сотні років. Отже наш Храм Природи потребує очищення.
 
Спробуйте знайти час і можливість піти/поїхати на природу із ціллю зменшити кількість сміття. Візьміть великі сміттєві пакети, рукавички і звичайно хороший настрій. В процесі прибирання щиро зверніться до місцевих жителів, як на фізичному рівні, так і на тонкому, з проханням здійснити ваше бажання. Відключіть голову і розум, працюйте серцем… відчуйте себе одним цілим із навколишнім простором.
 
Все у цьому Всесвіті побудовано за законами енергетичного обміну. Ви зробили користь для Матінки Природи, вона неодмінно віддячить вам. Після цього своє бажання просто відпустіть, про нього бажано забути. Наше життя наповнене справжніми чудесами, все відбудеться вчасно і в найкращий спосіб.

Зайве нагадувати, що варто нам всім відповідальніше ставити до природних ресурсів навколо нас. Це природне багатство нам потрібне в чистому вигляді, адже тільки тоді природа зможе виконувати свою функцію. Не засмічуйте простір навколо себе, живіть в чистоті у всіх значення цього слова. Таке життя насправді значно-значно краще та ефективніше.

І на закінчення 👉 бажаю здійснення всіх ваших мрій і бажань!

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button