Відгуки

Легкість і спокій після зустрічі
Rated 5 out of 5
20.12.2021

Записалася на першу консультацію, після неї на душі стало якось дуже добре. Але роботи ще досить багато, тому буду брати ще консультації. Дякую, Ігоре за легкість і спокій після зустрічі з вами.

Вікторія Курятович
Висока вартість послуг
Rated 3 out of 5
29.07.2021

Мені все сподобалося на консультації, одразу відчувається рука професіонала. Але мені така ціна послуг психолога є знадто високою. Вважаю, що психоли мають бути більш доступні для простих людей.

Марія
Рекомендую цього психолога
Rated 5 out of 5
26.05.2021

Звертався до Ігоря розібратися з труднощами в особистому житті. Приємно здивований широким кругозором психолога і його об’ємними знаннями. Багато почерпнув для себе, усвідомив власні помилки і те, над чим ще потрібно працювати. Ігор Федоришин дійсно прекрасний фахівець, в чому мав можлівсіть особисто переконатися. Рекомендую!

Василь
Хороший психолог в Ужгороді
Rated 5 out of 5
27.04.2021

До психолога мені порадив звернутися мій сімейний лікар, тому що я погано себе почувала, в грудях все здавлювало, важко було дихати, перестала взагалі щось думати нормально. Боялася, що я зараз помру, не зможу дихати, серце зупиниться… Я живу одна, батьки працюють в Італії і надсилають мені кошти. Довго шукала, перебила різних психологів і психотерапевтів в Ужгороді, радилася з батьками. І нарешті зробила свій вибір, яким навіть дуже задовлена. У психолога Ігоря Федоришина я була на 3-х консультаціях і відчуваю себе набагато-набагато краще. Коли мені починає ставати трішки гірше, роблю медитації Ігоря на Ютубі, так я нагадую собі, що повністю здорова, спокійна, контролюю свій стан… Це дуже допомагає повернутисся у свою здорову реальність . Дякую ,Ігоре, Ви мій спаситель!

Вікторія
Дуже сподобалось працювати з Ігорем
Rated 5 out of 5
04.01.2021

Дуже сподобалось працювати з Ігорем, за 1 консультацію допоміг звільнитись від страху темноти і результат закріпився, за іншу допоміг пропрацювати психологічну травму, яка не давала спокійно жити нормальним життям, а ще сотні моїх запитань і адекватні компетентні відповіді від п. Ігора, дуже дуже багато всього корисного отримала від консультацій. Це однозначно світла людина, а ще глибока і обізнана у багатьох аспектах життя.

Людмила
Рекомендую Ігоря Федоришина
Rated 5 out of 5
26.11.2020

Тривалий час мучила депресія, медикаментами лікуватися принципово не хотіла. Спочатку ходила до іншого психолога, але через деякий час стала помічати неефективність наших зустрічей, переливали з пустого в порожнє. Порекомендували мені Ігоря Федоришина і я ризикнула. І моє життя вже через три консультації стало виблискувати новими барвами. Ніколи не думала, що це можливо так швидко. Рекомендую, Ігоря Федоришина, консультації з ним легкі і надихають.

Ольга Долмаш
Здоровя вам і процвітання
Rated 5 out of 5
08.06.2020

Дуже вдячна вам Ігор за вашу працю….ви просто чародійник….що б я без вас робила….ви зробили для мого сина і для мене велику роботу ))))Ви молодець….здоровя вам і процвітання

Світлана Гордій
Спасибі Ігорю, що погодився попрацювати зі мною
Rated 5 out of 5
05.06.2020

Спасибі Ігорю, що погодився попрацювати зі мною в критичний для мене момент! Мені був потрібен не стільки психолог, скільки духовний наставник, мабуть… який допоможе знайти шлях до самої себе. Мені дуже пощастило і я знайшла на Закарпатті таку людину, який має великий досвід в пізнанні себе. Дуже сподобалися його техніки глибокої релаксації і занурення в себе. Просто незабутній досвід))) Завдяки розмові із спеціалістом я змогла зрозуміти, з чим мені необхідно працювати далі, на що звернути увагу в своєму житті! Дуже сподобалося те, що Ігор зміг розкласти всі мої проблеми “по поличках” і я багато речей побачила з іншого боку. Дякую!

Роксолана
Радий, що звернуався саме до цього спеціаліста
Rated 5 out of 5
01.06.2020

Я прийшов до п. Ігоря, коли мені було дуже погано на душі, тривалий час мучила депресія і дивний незрозумілий страх. Довго не наважувався звернутися за психологічною допомогою до спеціаліста, довго відтягував, але таки знайшов в собі сили і мужність. Зараз дивуюся, чому не зробив цього значно скорше. Тепер на контрастах свого внутрішнього стану відчуваю барви життя і насолоджуюся кожним новим днем. Радий, що звернуався саме до цього спеціаліста – психолога-езотерика у Львові. Дякую, Ігоре!

Олександр
Ігор-професіонал найвисокого рівня
Rated 5 out of 5
24.05.2020

Ігор-професіонал найвисокого рівня,зверталась не один раз з різних питань,але,що найважливіше,після першого сеансу життя змінюється на краще.Ігор вселяє надію,виносить на поверхню весь твій потенціал,заряджає позитивом,дає відповіді на самі найскладніші внутрішні питання.Після приойму відчуваєш всередені енергію любові,яку дарує майстер.Дуже рекоментую звертатися до Ігора Федоришина.

Алла

Відповідь від Психолог Ігор Федоришин Закарпаття (Ужгород, Мукачево)

Алла, дякую за відгук і за добре слово. Надзвичайно приємно таке чути від ТОП-художника світового рівня і просто від мега талановитої людини. Спасибі, нехай щастить!

Спасибо за позитив и нереальные впечатления
Rated 5 out of 5
18.05.2020

Слышала об Игоре много отзывов, различной противоречивой информации. Мною овладел дикий интерес попасть к нему на прием. Тем более, что я также давно интересуюсь эзотерикой, искала более опытного человека в таких вещах. И у меня приятный шок: мощная харизма, бешеная энергетика, огромная база знаний и опыта. Игорь, такие специалисты как вы, очень нужны людям. Спасибо за позитив и нереальные впечатления. Вы действительно лучший !!!

Тина
Ми з чоловіком більш ніж задоволенні
Rated 5 out of 5
15.05.2020

Після всього, я просто повинна написати свою думку про вас, п. Ігор Федоришин. Можливо позитивні відгуки про вас допоможуть ще комусь … Ніколи раніше не думала, що у нас з чоловіком виникне потреба йти до сімейного психолога. На якомусь етапі наші відносини зайшли просто в глухий кут і я розуміла, що наш шлюб треба негайно рятувати. Львів – велике місто, і психологів ніби дуже багато, але сімейного психолога для себе знайти непросто. Коли зайшла на цей сайт, мене підкупила “лічность” психолога, як кажуть. А більше глибина і мудрість очей … Разом ми змогли знайти причини наших сімейних бід, розібралися, як то кажуть, зі своїми тарганами … Ми з чоловіком більш ніж задоволенні і рекомендуємо Ігоря Васильовича всім, кому потрібен кваліфікований сімейний

Інна
Дякую за допомогу!
Rated 5 out of 5
12.05.2020

Шукав в інтернеті хорошого психолога, бажано з Ужгорода або Мукачево, натрапив на цей сайт і записався на прийом. Приємно здивований, що І. Федоришин, крім самої психології, досить тонко розбирається в езотериці. Завдяки цьому, вдалося зрозуміти свої проблеми, що накопичилися… їхню суть… Рекомендації, які отримав на консультації, успішно застосовую в житті. Все працює, бачу реальні результати. Дякую за чудову можливість переконатися, що Ви один з найкращих в Ужгороді.

Стецишин Петро
Ваші поради та методи - нам допомогли
Rated 5 out of 5
18.02.2020

Ми з подругою декілька років тому були у Вас на консультації ! До сих пір згадуємо цю зустріч та розказуємо друзям ! Ваші поради та методи – нам допомогли . Дякуємо !

Надія Терехова-Павлик
Спеціаліст від Бога та дуже хороша і проста людина
Rated 5 out of 5
09.01.2020

Спеціаліст від Бога та дуже хороша і проста людина. Дуже ерудований та знаючий Цілитель Душ. Бачить причину проблеми більше, ніж звичайні психологи. Дуже вдячна та здивована). Цікаві техніки та методики. Не бійтесь та звертайтесь якщо хочете допомогти собі чи іншим. Здоров’я Вам, сили та успіху, п.Ігоре, в такій непростій та цікавій діяльності

Марта
Щиро вдячна за все!
Rated 5 out of 5
26.12.2019

п. Ігор, я дуже рада, що Ви знову повернувся до Закарпаття. Ходила до Вас колись, тепер знову довелося звернутися за допомогою… Такі спеціалісти як дуже потрібні … Із превеликим задоволення напишу про вас відгук… Знаєте, дуже мені подобається, що ви вмієте якось так по-особливому відчувати людей. Коли спілкуєшся з вами, відчуваєш тепло вашого серця. Ви не просто хороший психолог, ви цей цілитель душ… спеціаліст з великої Букви. Дай вам Боже здоров’ячка, сили і наснаги. Щиро вдячна за все!

Надія Петрівна
Спасибі , Ігоре , за нормальне життя
Rated 5 out of 5
10.02.2019

Проходив у Ігоря курс лікування панічних атак. Особливо не вірив , що можна вилікувати свої напади паніки за короткий проміжок часу , але довірився даному фахівцеві, так як раніше чув про нього багато хороших відгуків. Як і було обіцяно , деяке полегшення відчув відразу після першого сеансу. Сам я дуже відповідально поставився до процесу лікування , чемно виконував всі рекомендації і домашні завдання. Дуже сподобалося те, що не потрібно пити ніякі медичні препарати і антидепресанти. Тому вхопився за цей шанс , як за останню соломинку. Як результат , пройшов місяць часу , курс лікування успішно завершено і у мене все добре. Про останніх два років , протягом яких у мене були панічні атаки , згадую як про найстрашніший сон. Спасибі , Ігоре , за нормальне життя , без нападів панічного страху. Рекомендую усім!

Максим
Рекомендую пана Ігора,як дуже хорошого спеціаліста
Rated 5 out of 5
18.11.2018

Пан Ігор,дуже досвідчена людина і знає свою справу! Вміє працювати з людьми,і за короткий час ви це самі помітите,що ви і у вашому житті щось змінюється)! Рекомендую пана Ігора,як дуже хорошого спеціаліста!!! По власному досвіду кажу! Дякую вам дуже гарно!!!

Алла
Жодної правдивої інформації він не сказав
Rated 1 out of 5
21.10.2018

Добрий день!Я був в нього на прийомі.Жодної правдивої інформації він не сказавЯ б його не рекомендував. Краще піти до церкви.

Віктор

Відповідь від Психолог Ігор Федоришин Закарпаття (Ужгород, Мукачево)

Щиро дякую за Ваш відгук! Можливо варто було б справді сходити до церкви, або, на крайній випадок, скористатися послугами “бабки-гадалки”, ворожки тощо. Останній варіант думаю Вам підійде найбільше. З повагою, Ігор Федоришин!

Ігор мега крутий спеціаліст
Rated 5 out of 5
23.08.2018

Досвід нереально крутий. Ейфорія, нова сила, бажання жити та творити, стан відновлення гарантований. рекомендую ))) Ігор мега крутий спеціаліст.

Ірина
Call Now Button