Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Симптоми, причини і лікування панічних атак

“Як вилікувати панічні атаки”, “як зупинити панічну атаку”, “як позбутися панічних атак”, “симптоми і причини панічних атак”, “панічні атаки форум” – з кожним днем все більше і більше стає інтернет-користувачів, які шукають подібного роду інформацію. Насправді, для чималої кількості людей тема лікування панічних атак навіть дуже актуальна. Хтось страждає через неконтрольовані нападів паніки ось уже кілька років, інші ж навпаки, тільки виявили в собі цей психічний розлад. Як одним, так іншим, пропонується ознайомитися із даною публікацією.

Панічні атаки – неконтрольовані напади сильної паніки і страху, що супроводжуються відчуттям внутрішньої напруги, пришвидшеним серцебиттям, сильною задишкою тощо. В основі виникнення панічних атак найчастіше лежить несвідомий (значно рідше свідомий) страх смерті.

Основні симптоми панічних атак

  • Сильна паніка, неконтрольований страх;
  • Пришвидшене серцебиття, сердечні болі;
  • Понижений або підвищений тиск;
  • Підвищене потовиділення;
  • Нудота, дискомфорт в області живота;
  • Відчуття внутрішнього тремору, брак повітря, задишка.

Причини виникнення панічних атак

Яка основна причина виникнення панічних атак? Перечитуючи статті і коментарі багатьох спеціалістів, які займаються лікуванням панічних атак, систематично переконуюся, істинні причини виникнення панічних атак не беруться до уваги. Серед причин називаються стреси, психологічні травми, дитинство, проблеми із фізичним здоров’ям і таке інше. Проте можна аргументовано посперечатися з такою думкою.
Підсвідомий, рідше усвідомлений страх смерті – це основна причина, яка і викликає панічні атаки в абсолютній більшості випадків. Все інше, це лише додаткові чинники, які сприяють виникненню нападів паніки або, як їх інколи називають – спускові механізми. Наприклад, ті самі щоденні стреси та психологічні травми.

Лікування панічних атак таблетками і антидепресантами

Автор сайту – Ігор Федоришин, великий противник лікування панічних атак за допомогою антидепресантів і пігулок. Як зазначено вище, страх смерті – основна причина виникнення панічних атак. А жодні таблетки не можуть повністю позбавити людину цього страху смерті. Максимум чого можна добитися, це заблокувати свій мозок хімічними речовинами, які містяться в пігулках і в період їхнього вживання, відчувати певне полегшення.

В залежності від конкретного медпрепарату, можуть проявлятися залежність, звикання і багато побічних дій, як психологічного характеру, так фізичного. Часто панічні атаки стають вже наслідком вживання таблеток. Інструкції цих медичних препаратів містять чимало подібної інформацію, яку зазначає сам виробник.

В деяких випадках, після вдало підібраних таблеток лікарем-психотерапевтом чи психіатром, по завершенню лікувального курсу, людина може відчувати відсутність нападів паніки. Період суттєвого полегшення інколи розтягується на роки. Але пережитий сильний стрес швидко ставить все на свої місця і панічні атаки повертаються знову. Як правило, в значно сильнішій формі, ніж першого разу. А все тому, що першопричина виникнення панічних атак на всіх рівнях не була пропрацьованою.

Чи варто відвідувати форуми про панічні атаки

Форуми про панічні атаки – перше місце, куди одразу ж заходять в пошуках інформації про лікування панічних нападів люди, що потерпають від цієї проблеми. Насправді це велика помилка і такого робити узагалі не варто. Справа в тому, що в основі панічних атак лежить неконтрольований сильний страх і начитавшись інформації про чужий негативний досвід, причин для страху у вас одразу ж стане гірше. Тобто, замість отримання допомоги, можна отримати суттєве погіршення свого стану. Інформацію про панічні атаки і способи їхнього подолання, краще отримати в будь-якому іншому місці.

Іншою небезпекою подібних форумів є те, що вони напряму впливають на вашу віру в можливість повністю позбутися панічних атак. Оскільки там здебільшого розказують про малоприємні особливості життя із панічними атаками, важко думати про те, що вам вдасться оминути їхньої участі. Чужий негативний досвід не обов’язково повинен стати частиною вашого життя. Отже, не ризикуйте! В процесі успішного лікування неконтрольованого страху, форуми про панічні атаки вам точно будуть зайві та непотрібні.

Чи можна позбутися панічних атак швидко

Люди, які страждають на панічні атаки тривалий час, часто не вірять в можливість швидкого вирішення такої проблеми. Особливо ті, хто має досвід багатомісячного, багаторічного відвідування психологів, психотерапевтів, психіатрів, чи скажімо екстрасенсів та бабок-ворожок. Це ж саме стосується тих, хто вже роками сидить на таблетках і антидепресантах. Самі ж спеціалісти, які працюють в даному сегменті, як правило, також не можуть допомогти позбутися неконтрольованих нападів панічного страху швидко. Ігор Федоришин в цьому питанні категоричний і має геть іншу думку, вважає, що панічних атак можна повністю позбутися в середньому за один місяць часу.

Людський потенціал насправді безмежний, кожна людина настільки внутрішньо сильна, що може справитися з панічними атаками сама. Проте інколи потрібно допомога спеціаліста, який має досвід роботи. Отже, якщо Ви хочете забути про свої панічні атаки і готові довіритися хорошому спецаілісту, Ігор Федоришин – до Ваших послуг!

Так вже якось склалося, що приблизно 60-70% клієнтів, що приходять на особисту консультацію до автора сайту або отримують допомогу онлайн, страждають на панічні атаки. За роки роботи з ними, Ігорю Федоришину вдалося отримати безцінний досвід і напрацювати дієві методи позбавлення від панічних атак, без медикаментозного лікування. Цей досвід може бути корисний для кожної людини, яка має панічні атаки і прагне повністю позбутися їх. Абсолютно неважливо скільки часу у Вашому житті присутня дана проблема і що Ви робили до цього, щоб вилікувати панічні атаки. Ваше бажання працювати над собою, в поєднанні з досвідом спеціаліста і методами його роботи гарантують Вам повне звільнення від нападів паніки. Нижче розміщені перелік варіантів і форм роботи із панічними атаками, виберіть той, який Вам найбільш зручний і підходить.

Форми роботи із людьми, які страждають на панічні атаки:

Звичайні консультації (онлайн або вживу), які замість традиційних 40-50 хв., тривають 1,5-2 год. Цього часу цілком достатньо, щоб за одну зустріч робити досить великий об’єм роботи. Доречі, збільшена тривалість консультації – це один із секретів професійної ефективності відомого львівського психолога і езотерика.

Місячний курс лікування панічних атак. Він складається із 4-ох таких консультації і щоденної підтримки, спілкування через месенджер, вайбер тощо, в режимі текстової переписки. Може проводитися як онлайн, так і в режимі особистий зустрічей в м. Львів.

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button