Спокійна музика для медитації і релаксації

Музика для душі. Спокійна музика для медитації і релаксації. Лікування нервової і серцево-судинної системи. Найкращий результат Ви зможете отримати, якщо прослуховування музики поєднувати з дихальною гімнастикою. Обов’язково слухайте дану музику в навушниках, при цьому даний трек працюватиме ще й як досить ефективна музикотерапія.

Варіанти використання даного музичного-відео:

1. ДЛЯ МЕДИТАЦІЇ, РЕЛАКСАЦІЇ І ЛІКУВАННЯ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ:
Займіть комфортне і зручне положення. Заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб Вас ніхто не потурбував. Протягом всього часу прослуховування цієї музики повільно вдихайте і видихайте повітря, із незначною затримкою. При цьому намагайтеся максимально зупинити потік думок і ні про що не думати. Ваша ціль – максимально розслабитися. А як відомо, спокій – чудовий лікар для нервової системи, всього тіла і організму, а також психіки.

2. ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ І ЗАПУСКУ ПРИРОДНОГО МЕХАНІЗМУ САМОЗЦІЛЕННЯ:
Все те саме, що описано вище (для медитації, релаксації і лікування нервової системи), тільки в даному випадку це потрібно подумки прокручувати аріфмації – позитивні фрази, з метою програмування підсвідомості. Наприклад:

  • Вже зараз я повністю здоровий (-ва). Із кожним днем я стаю все здоровішим (-шою) і здоровішим (-шою).
  • Кожна клітинка мого тіла наповнюються світлом, здоров’ям і любов’ю.

Максимальне розслаблення сприятиме тому, що ця інформація напряму потрапить у Вашу підсвідомість і сприятиме налаштування організму на повне оздоровлення.

3. МУЗИКОТЕРАПІЯ:
У формі звичайного прослуховування для отримання хорошого настрою і заспокоєння.

4. ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СНУ:
В процесі підготовки до сну, приблизно за 1 годину, просто прослухайте цю музику. Спробуйте при цьому подумки подякувати за прожитий день і озвучте намір, попросіть “про здоровий і міцний сон”.

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button