Консультація сімейного психолога Львів

Сімейний психолог

Сімейний психолог – це фахівець у сфері сімейних стосунків, який допомагає подружжю виявити і спільно пропрацювати деструктивні чинники, які негативно впливають на їхні взаємовідносини.

Сімейний психолог Львів

Сімейне консультування – це ще один із напрямків моєї професійної діяльності. В такий спосіб, я допомагаю чоловікам і жінкам гармонізувати їхні спільні взаємини. Але подібне можливо за умови, якщо обоє членів подружжя щиро цього прагнуть. Лише тоді є можливість суттєво змінити якість сімейних відносин і зробити їх більш щасливими і наповненими.

В будь-якої сімейної пари можуть виникнути непорозуміння, складнощі у спілкуванні, складні періоди, кризи тощо. І якщо було використано всі методи і позитивних зрушень при цьому не має, однозначно варто скористатися допомогою сімейного психолога. Психолог з сімейних стосунків допомагає парам, сім’ям і подружжю тоді, коли вони стикаються з такими проблемами, як:

  • Часті сварки, конфлікти, роздратування членів сім’ї по відношенню один до одного;
  • Відсутність сексуальних відносин, або відносини перестали задовольняти;
  • Відсутність близькості і довірливих відносин між подружжям;
  • Неможливість прийти до компромісу, образи і байдужість до почуттів один одного;
  • Ревнощі, недовіру партнеру, зрада одного або обох членів подружжя;
  • Розлучення, стрес після розлучення, прийняття рішення про розлучення;
  • Складнощі у вихованні дітей;
  • Складнощі в спілкуванні з родичами;
  • Вікові кризи подружньої пари.

Курс сімейного консультування

Скільки зустрічей потрібно для вирішення проблеми? Зазвичай достатньо 1-2 сеансів. Проте заздалегідь неможливо передбачити, скільки консультацій буде потрібно в конкретному випадку, зазвичай це визначається на першому прийомі у сімейного психолога. Все залежить від суті проблемної ситуації, індивідуальних особливостей членів подружжя і готовності до змін.

Якщо вам потрібен хороший сімейний психолог у Львові – запишіть на прийом і я радо допоможу вирішити ваші проблеми. В своєму професійному арсеналі я маю безліч ефективних методик і технік, які допоможуть домогтися поліпшення взаєморозуміння в сім’ї і зроблять більш гармонійними ваші стосунки.

Особливості сімейної консультації

Зазвичай найбільш поширена тривалість сімейної консультації – 50-60 хв. Опираючись на свій багаторічний досвід роботи, вважаю, що цього часу недостатньо, щоб подружжя отримало перший відчутний результат, навіть після одного візиту до психолога. Тому тривалість прийому було збільшено аж до 2 годин включно. Таким чином подружня пара, яка має намір потрапити на сімейну консультацію, вже за один сеанс отримує глибше пропрацювання своїх проблем і хороший результат після візиту до сімейного психолога.

На початковому етапі проведення консультаційної бесіди, акцентується увага на чинниках, котрі з боку обох партнерів стали причинами проблем у сімейних відносинах. Далі у трьохсторонньому форматі (психолог + члени подружжя), відбувається обговорення цих чинників. І на завершальному етапі, вибудовується певна стратегія, про що згадувалося вище, яка допоможе зміцнити Ваші сімейні взаємини в цілому.

В деяких випадках може виникати необхідність індивідуальної роботи із членами подружжя, у формі особистих консультацій. Особливо, коли негативний досвід минулого або наявні психологічні травми, суттєво заважають в побудові нових стосунків. Така індивідуальна допомога психолога має рекомендаційний характер і відбувається за умови свідомої згоди клієнта.

Інформацію про вартість консультації сімейного психолога у Львові — дивіться в розділі меню “Ціни”. Також Ви можете ознайомитися із відгуками попередніх клієнтів, у відповідному розділі сайту.

Call Now Button