Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Сам собі цілитель: причини всіх хвороб в середині нас

Чи може людина бути практично здоровою? Чи можемо ми, незалежно від віку, протягом свого життя відчувати у фізичному тілі внутрішній комфорт? При цьому не скаржитися на біль, на різні хвороби і болячки? Я глибоко переконаний, що таке цілком можливо. Особливо, якщо людина любить себе і з бережно ставиться до свого тіла і здоров’я.

Що робить пересічна людина, коли починає щось боліти? Варіантів небагато:

  • Ігнорує, якщо не дуже сильно болить;
  • Самостійно п’є пігулку, таблетку, порошок;
  • Звертається за допомогою до лікарів.

Ось мабуть і все. Нас так привчили, іншого ми не знаємо.

Варто сказати, що будь-яка хвороба не з’являється у нашому тілі на рівному місці (за винятком переломів кінцівок, або чогось схожого… хоча й тут не все просто). Як правило, все починається із мінімального дискомфорту в середині тіла. З часом цей дискомфорт може ставати більшим, аж поки не переростає в серйозні проблеми зі здоров’ям. Насправді фізичний, чи психологічний дискомфорт, біль, погане самопочуття, хвороба – це своєрідна сигнальна система, яку використовують душа і тіло, щоб привернути нашу увагу. Ми ж навчені маскувати їх таблетками, прибираючи у кращому випадку лише симптоми і наслідки хвороби. Аж ніяк не причини. Теж саме буде актуальним щодо операцій і хірургічного втручання.

Є така цікава наука, яка називається “психосоматика”, вона займається вивченням психологічних причин виникнення проблем зі здоров’ям. На цю тему написано надзвичайно багато книг. Рекомендую кожній людині поцікавитися цією темою, для власного розвитку. А ще краще, якщо підказки щодо причин своїх проблем із тілом, Ви будете отримувати безпосередньо в нього. Ви і тільки Ви, здатні якнайкраще зрозуміти своє тіло. Ви і тільки Ви, можете бути найкращим лікарем і цілителем для свого тіла.

– Моє прекрасне тіло, я тебе люблю. Дякую тобі за ту важливу функцію, яку ти виконуєш для мене. Хочу, щоб ти було повністю здоровим!

Чи казали Ви коли-небудь щось подібне собі? А чи відомо Вам, що тіло знає все, що Ви про нього думаєте і говорите? І реагує на це: або міцним здоров’ям і хорошим самопочуттям, або хворобами і болячками. Ваше тіло, кожна його частинка, орган і система – живі і “розумні”, в самому широкому розумінні цього слова.

Звичайно, що при виникненні будь-якого захворювання варто користуватися допомогою відповідних спеціалістів. Але перш за все, спробуйте самі зрозуміти, яка причина хвороби, чому тіло в такий спосіб посилає Вам сигнали. Так і спитайте в нього:

– Допоможи мені будь ласка зрозуміти, що я маю змінити в собі, в своєму житті, щоб бути повністю здоровим/здоровою?

Повірте, воно відповідає завжди: у вигляді інтуїтивно відчуття, осяяння, “випадкової” книжки, через сон і т.д. Ваші органи, системи і частини тіла насправді не хочуть хворіти. Але інколи іншого виходу у них просто не має.
Знаю, що навчитися бути здоровим і відчувати своє тіло, розуміти його підказки і вміти власними силами допомогти собі самому – це по-суті велике мистецтво, але воно доступне кожному. Розвивайте себе і свої можливості і у Вас обов’язково все вийде. Якщо ж у Вас вже є певні проблеми із здоров’ям, Ви можете звернутися до спеціалістів Центру енергокорекції і духовної трансформації. YAANIIL і ILLEYA до Ваших послуг.

Всім здоров’я, миру і любові!

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button