Психолог Львів відгуки

Психолог Ігор Федоришин: відео-відгуки клієнтів

#1. Відгук після 1-ї консультації

Відео-відгук записаний практично одразу після 1-ї консультації (в рамках місячного курсу лікування панічних атак), причина звернення до психолога: неконтрольований страх, підвищена тривожність, що мучили тривалий час. Як видно із даного відгуку,  молода жінка більш ніж задоволена отриманим результатом і роботою психолога.

#2. Відгук після 2-ї консультації

Відео-відгук після 2-ї консультації (в рамках місячного курсу лікування панінчих атак), причина звернення до психолога: неконтрольований страх, підвищена тривожність, які мучили тривалий час. На другому сеансі вдалося зафіксувати позитивний результат і повністю “закрити” питання із панічним атаками. З того часу, вони повністю відсутні в житті моєї клієнтки.

#3. Відео після 3-ї консультації

Відео-відгук після 3-ї консультації (в рамках місячного курсу лікування панічних атак). На цій зустрічі більше було звернено увагу на сфери життя, які не мали прямого відношення до виникнення панічних атак. Знання отримані на консультації принесли користь також іншим людям. І це вдвічі приємніше!

#4. Відгук після1-ї консультації

Відео-відгук після 1-ї консультації, причина звернення все ті ж панічні атаки. Завдяки збільшеній тривалості консультацій, замість 45-50 хв. (це найбільш поширена тривалість консультацій психолога), мої консультації тривають аж 1,5 години, цього часу завжди достаньо, щоб навіть за одну зустріч зробити великий об’єм роботи.

#5. Відгук після 1-ї консультації

Відео-відгук після 1-ї консультації і знову відчутний позитивний результат. Причиною звернення до психолога послужили певні проблеми особистого характеру і емоційно-психологічний дискомфорт. В рамках консультації вдалося розібратися із причиною життєвих проблем і негараздів і людина отримала професійну психологічну допомогу.


Переглянути ціни


Записатися на консультацію

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button