Професійна і ефективна психологічна допомога у Львові

Послуги психолога

Львів… його вузькі вулички, бруківка, трамвайні колії, парки і сквери, численні пам’ятники і неймовірна архітектура… Все це неповний перелік того, за що ми дуже любимо Львів. Для її жителів, столиця Галичини – це простір для розвитку, досягнення особистих і професійних цілей, нових вершин в роботі та бізнесі. Щоб залишитися на плаву у великому місті, щоб комфортно проживати і працювати у Львові, кожен львів’янин витрачає на це значні енергетичні та емоційно-психологічні ресурси. На фоні цих чинників, різного роду життєві негаразди можуть завдавати серйозної шкоди якості життю в цілому.

Що робити, якщо у Вас виникають проблеми і труднощі, з якими самостійно справитися не вдається? Одні шукають у Львові хорошого психолога чи психотерапевта, інші звертаються до представників магічної та езотеричної сфери: до екстрасенсів, магів, ясновидців, ворожок, цілителів тощо. Проте жителі та гості міста Лева, можуть отримати комплексну допомогу у Львові – спеціаліста у сфері психології та езотерики.

Основні напрямки роботи
  • Психічні розлади: депресія, панічні атаки, психози, неврози, ПТСР та ін.;
  • Самооцінка, впевненість в собі, прийняття і любов до себе;
  • Позитивне мислення, усунення негативних підсвідомих програм;
  • Особистісні та сімейні відносини, пошук другої половинки тощо;
  • Психосоматика: робота з психологічними причинами проблем зі здоров’ям;
  • Пошук та усунення причин життєвих негараздів у сфері езотерики;
  • Духовний розвиток, розкриття внутрішнього потенціалу і самопізнання.
Також Ігор Федоришин проводить корекцію заїкання, надає допомогу алкозалежним і наркозалежним та працює з рядом інших проблемних питань. Інформацію про це можна уточнити в ході телефонної розмови, під час запису на консультацію до психолога і езотерика у Львові.
Особливості консультацій психолога і езотерика:
  1. Збільшена тривалість консультацій. Як правило, найбільш поширена тривалість прийому психологів чи психотерапевтів у Львові  – 45-50 хв. Тривалість консультацій, сеансів Ігоря Федоришина аж 1,5-2 год., що дає можливість навіть за одну зустріч зробити досить великий об’єм роботи і досягнути позитивного результату.
  2. Поєднання психології та езотерики. В своїй роботі Ігор Федоришин  поєднує психологію та езотерику. Отже, працюючи із спеціалістом Ви маєте можливість глибше подивитися на причини своїх життєвих негараздів і отримуєте комплексну допомогу.
  3. Внутрішнє інтуїтивне бачення. Велике значення в роботі з кожним клієнтом мають не лише досвід та методи роботи, але здатність відчувати кожну людину. Записуючись на особисту консультацію до фахівця у сфері психології та езотерика у Львові, Ви отримуєте гарантію, що всі можливості і вроджені здібноості Ігоря працюють на Ваше благо.
Call Now Button