Онлайн-консультація

Онлайн-консультації: Skype, Viber, Messenger, WhatsApp

Особиста консультація в режимі живої зустрічі – найефективніша форма роботи, яка приносить найкращий результат. Проте, якщо з будь-яких причин у Вас не має можливості потрапити до мене особисто, Ви можете отримати допомогу езотерика, цілителя і психолога онлайн. Отже, онлайн консультування дає Вам можливість вирішувати свої життєві проблеми, труднощі і негаразди практично не виходячи з дому, завдяки сервісам Skype, Viber, Messenger, WhatsApp. І все що для цього потрібно – це доступ до мережі Інтернет, веб-камеру і звичайно Ваше бажання.

В процесі своєї роботи, я поєдную методи традиційної психології із методами енергоінформаційного впливу (екстрасенсорика, езотерика, парапсихологія). Маючи в своєму арсеналі широкий набір методів, технік та професійних інструментів, я готовий застосувати найдієвіші з них, для надання Вам кваліфікованої допомоги. Завдяки налаштованості на швидкий позитивний результат, одна консультація в режимі онлайн, може бути повноцінним замінником одразу кількох консультацій звичайного психолога, психотерапевта, чи спеціаліста в іншій сфері.

Як відбувається онлайн консультація

Онлайн консультація починається з того, що Ви чітко і в деталях озвучуєте причину Вашого звернення і результат, на який розраховуєте. Для більш точного розуміння суті Вашої проблеми, в процесі розповіді я можливо задаватиму запитання. Так я матиму змогу розібратися у Вашій ситуації і зрозуміти в який спосіб можна вирішити Вашу ситуацію. На подальшому етапі нашої спільної роботи, я підберу ті методи, техніки, чи інструменти, які посприяють ефективному вирішенню Вашої проблемної ситуації.

Основні напрямки роботи психологічного блоку:

Як правило, більшість наших життєвих проблем і негараздів мають чисто психологічний характер і знаходяться на рівні людської психіки. Тому для їхнього вирішення, цілком достатньо застосування психологічних методів. З їхньою допомогою можна вирішити наступні питання:

 • Психологічні проблеми: пригніченість, відчуття безвиході, невпевненість у собі, низька самооцінка, психологічна напруга;
 • Сімейні відносини: сімейні конфлікти, сварки, проблеми в інтимній сфері, подружня зрада, підозри і недовіра;
 • Психічні і невротичні розлади: страхи, фобії, тривоги, панічні атаки, депресії, неврози, психосоматика;
 • Робота, бізнес, кар’єра: профорієнтація, пошук себе і свого місця в житті, вирішення проблем в сфері бізнесу.
Основні напрямки роботи енергоінформаційного блоку:

Інколи в житті бувають випадки, коли причиною життєвих негараздів є магічний вплив з боку інших осіб. Після підтвердження подібного факту, є доцільним застосування методів енергоінформаційного впливу, з метою повного усунення причин і наслідків труднощів такого характеру. Використовуючи медитацію, очищувальні техніки та навики взаємодії з енергоінформаційними потоками, я допомагаю вирішити наступні питання:

 • Магічний вплив: зняття негативних енергоінформаційних програм (зурочення, прокляття, пороблення на смерть і т.д.);
 • Очищення тонких тіл: енергоінформаційне очищення аури, біополя і тонких тіл людини;
 • Здоров’я і цілительство: пошук та усунення духовних причин виникнення проблем зі здоров’ям;
 • Енергоінформаційний захист від негативного магічного впливу.
Як отримати допомогу в режимі онлайн?
 1. Для проведення онлайн консультацій на Вашому комп’ютері, смартофоні чи планшеті повинна бути встановлена будь-яка із програм, яка дає можливість відео дзвінка: Skype, Viber, Messenger, WhatsApp (можливі інші вараінти).

 2. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте.

 3. Знайдіть мене в одній із цих програм: Skype, Viber, Messenger, WhatsApp. Моє Skype ім’я – pozutuvchuk_777. У всіх інших програмах і месенджерах Ви можете знайти мене за іменем Ігор Федоришин або за номером телефону +38(095) 601-59-40.

 4. Після узгодження дня і часу проведення консультації, здійсніть оплату на карточку ПриватБанку №: 5168 7422 2369 3957 на ім’я Федоришин Ігор ВасильовичМожливі інші варіанти здійснення оплати.

 5. Згідно попередньої домовленості, у відповідний день і час відбудеться онлайн консультація.

Call Now Button