Медитація вдячності: проста техніка, що круто змінить твоє життя!

Незалежно від того, ви досвідчений духовний практик, чи новачок, який немає жодних уявлень і досвіду в практикуванні медитацій, дана техніка підійде абсолютно кожній людині. І я готовий дати вам гарантію, виконуючи цю вправу систематично, протягом якогось часу – ви отримаєте просто неймовірні результати.

Для виконання медитації підберіть собі легку релаксуючу музику. Наприклад:

 

Протягом дня, можна також перед сном, знайдіть 10-15 хв. вільного часу, щоб вас ніхто не потурбував. Займіть комфортне і зручне положення, сидячи або лежачи. Увімкніть музику через навушники і просто якийсь час робіть глибокий вдих і видих. При цьому, повітря повинно проходити через горло > грудну клітку > порожнину живота. Далі, після незначної затримки повітря > повільний видих. Після того, як ви дещо розслабилися, паралельно прокручуйте в думках наступну фразу:

– Дякую за все те, що відбувається в моєму житті!

Досить важливо в цей момент повністю зупинити потік думок і максимально сконцентруватися на словах та відчуттях вдячності. І все, абсолютно нічого робити більше не потрібно. Хмм… А яким чином це може змінити моє життя? – подумаєте ви. Якщо подібну медитацію виконувати систематично, а краще щоденно, ви будете приємно здивовані від отриманих результатів.

Секрет дієвості такої техніки надзвичайно простий: частота вібрації Енергії Вдячності максимально наближена до Енергії безмежної Любові. Налаштовуючись на цю хвилю, наповнюючись вдячністю, ви свого роду очищаєтесь від деструктивної енергії і піднімаєете вібрації свого фізичного тіла. В такий спосіб відбувається також очищення вашого життєвого простору. А ще, за якийсь час ви переміщаєте себе в ті варіанти розвитку майбутнього, в яких ваше життя має зовсім іншу якість. Одним словом ця проста техніка – медитація вдячності, насправді круто працює!

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button