Красиве, вільне і легке спілкування з людьми, без жодних обмежень і страху

Корекція заїкання у дітей і дорослих

Як вилікувати заїкання, чи позбутися його назавжди? Відповідь на це питання актуальне і для батьків, діти яких заїкаються, і для деяких дорослих, в більш зрілому віці. І хоча ця проблема достатньо поширена, проте її можна вирішити. Це означає, що заїкання можна повністю позбутися і воно піддається лікуванню та корекції.

Що таке заїкання і затинання,  дуже добре відомо мені самому. Приблизно із 3-річного віку,  після пережитого сильного стресу, така проблема накладала багато обмежень і на моє життя. Відсутність можливості вільно спілкуватися та виражати свої думки, часто створювало дискомфорт і масу психологічних проблем. Це стало потужним стимулом, щоб детально ознайомитися із всією доступною інформацією про цьому питанні. І зараз, як дипломований психолог, я допомагаю дітям і дорослим позбутися заїкання. Тим більше, що це не так вже й складно.

Лікування заїкання Ужгород, Мукачево
Як відбувається корекція заїкання?

Підхід в лікуванні заїкання у дорослих і дітей може дещо відрізнятися. Допомагаючи клієнту позбутися заїкання, в залежності від конкретної ситуації, я застосовую як і чисто психологічні методи, так і методи енергоінформаційного впливу (зазвичай дуже рідко). Тобто мова йде про комплексний підхід, а робота ведеться одночасно на кількох рівнях – з підсвідомістю людини, з метою відпрацювання психотравмуючих ситуацій та з енергетикою, для усунення енергетичних блоків в районі горла і ротової порожнини. Крім цього, на консультації розказується про спеціальні техніки і вправи, які допоможуть швидше досягнути позитивного ефекту. І хоча для лікування заїкання не використовується гіпноз, проте такі методи також працюють.

Скільки потрібно сеансів, щоб позбутися заїкання?

Зазвичай процес корекції заїкання дещо розтягнутий в часі. Це потрібно для напрацювання нових навиків і звичок, які допоможуть відновити повноцінне спілкування без затинання. Зокрема мова йде про напрацювання звички говорити на видиху. Якщо говорити про кількість консультацій, то зазвичай потрібно від 1 до 4 зустрічей. Все залежить від складності самого випадку. І від бажання працювати над собою, з метою досягнення цілі – вільного спілкування із людьми, без будь-яких обмежень і страху!

Call Now Button