Відновлення ментального і душевного здоров'я

Лікування психічних розладів

Швидке відновлення Вашого внутрішнього балансу і гармонії без антидепресантів та медпрепаратів

Психічний розлад – це стан психіки людини, який супроводжується відчуттям психологічного дискомфорту і має систематичний характер. По-іншому психічний розлад ще називають: ментальний розлад, психічне захворювання, душевна хвороба тощо.

Попри те, що в заголовку цієї сторінки згадується фраза “лікування психічних розладів”, насправді не йде мова про лікування, в буквальному значенні цих слів. Тобто в роботі принципово не використовуються антидепресанти чи будь-які інші медичні препарати (призначати їх має право лише невропатолог, психіатр чи лікар-психотерапевт).

Швидкого позитивного результату з людиною, яка страждає на той чи інший психічний розлад, можна досягнути за допомогою простих психологічних технік, які працюють на рівні людської підсвідомості. Саме так працюють мої методи, які я використовую в роботі із людьми, які страждають на той чи інший психічний розлад. Секрет високої ефективності дуже простий – якщо забрати причину будь-якої проблеми, як правило, вона вирішується автоматично. І такий підхід є найбільш правильним.

Лікування психічних розладів львів

Багато різних спеціалістів у сфері психології, психіатрії та власне медицини, вважають, що з розладами психіки (депресія, панічні атаки, неврози, психози, БАР, ОКР, ПТСР та інші ментальниі хвороби) варто працювати поєднуючи лікування медичними препаратами і психотерапію чи консультації психолога. Проте, як показує практика, відновити внутрішній баланс і відчуття психологічного комфорту можна без вживання пігулок. Це моя принципова професійна позиція, на основі 15 років успішного досвіду. А кожному, хто звертається за психологічною допомогою я рекомендую перестати приймати ліки, оскільки більшість з них є токсичними і добряче шкодять здоров’ю. Загалом, ті самі антидепресанти жодним чином не впливають на істинні причини виникнення дисбалансу психіки та не усувають їх.

Психічні розлади: алгоритм роботи
  1. Визначення основних причин виникнення психічних розладів, а також всі можливі супутні чинники. Всі вони мають виключно психологічний характер. Звісно, що у кожної людини це все індивідуальний характер. В кожному окремому випадку ці причини встановлюються в ході консультаційної бесіди, а також за допомогою інтуїтивного внутрішнього бачення.
  2. Далі відбувається пропрацьовуємо цих причин за допомогою простих психологічних технік і методів, які діють на рівні людської підсвідомості. По-суті, мова йде про очищення і перепрограмування підсвідомості. Саме там знаходяться всі основні причини психічних розладів.
  3. Також на консультаціях я навчаю простим методам емоційно-психологічної саморегулязації, які дають можливість справлятися зі своїм психологічним станом власними силами, без медпрепаратів. Знову ж таки, мова йде про прості методи, які водночас є надзвичайно дієвими та ефективними.
  4. Домашнє завдання, яке дозволяє зафіксувати позитивний результат.
Форми роботи із людьми, які страждають на психічні розлади
  • Звичайні консультації (онлайн або вживу), які замість традиційних 40-50 хв., тривають 1,5 год. Цього часу цілком достатньо, щоб за одну зустріч робити досить великий об’єм роботи. Доречі, збільшена тривалість консультації – це один із секретів моєї професійної ефективності.
  • Місячний курс лікування психічних розладів , який складається із 4 таких консультації і щоденної підтримки, спілкування через месенджер, вайбер тощо, в режимі текстової переписки.
Гарантія позитивного результату при лікуванні психічних розладів!

Якщо з будь-яких причин Ви маєте сумніви щодо ефективності та дієвості моїх методів, я готовий надати Вам 100% гарантії позитивного результату. Це означає, що оплату за послуги Ви здійснюєте лише по закінченні першої консультаційної бесіди і при умові, якщо задоволені отриманим результатом. В іншому випадку, допомогу спеціаліста в лікуванні психічних розладів Ви отримаєте цілком БЕЗКОШТОВНО!

Call Now Button