Отримайте здорове і повноцінне життя, без панічних атак

Лікування панічних атак

Позбавлення від панічних атак за 1–4 сеанси, без антидепресантів

Панічні атаки – на жаль, досить масове явище в сучасному суспільстві. Часто людина, в якої починають проявлятися симптоми панічних атак вирішує боротися з цією проблемою за допомогою медичних препаратів. Але такий шлях зазвичай ні до чого не призводить, оскільки ліки жодним чином не впливають на істинні причини виникнення страху і паніки, які мають чисто психологічну природу. Хворий таким чином лише маскує прояви панічного неврозу, але аж ніяк не позбавляється цього назавжди.

Проте можна обрати зовсім інший шлях, який дає значно більше шансів на повне одужання. Для цього Вам знайти істину причину виникнення панічних атак, а потім усунити її. І найкраще це зробити з допомогою кваліфікованого спеціаліста.

Мені як психологу, за останні роки доводилося працювати із величезною кількістю людей, які страждали на панічні атаки. Тому, про цей психічний розлад знаю практично все, на основі саме практичного досвіду. А ефективні методи і техніки, які напрацьовані протягом цього часу, дають можливість кожному позбутися своїх тривог, страхів і нав’язливих станів.

Алгоритм роботи з панічними атаками
  1. Визначення основних причин виникнення панічних атак, а також всі можливі супутні чинники. Всі вони мають виключно психологічний характер. Як правило, саме підсвідомий страх смерті – є основною причиною виникнення панічного розладу. Звісно, це все дуже індивідуально. В кожному окремому випадку ці причини встановлюються в ході консультаційної бесіди, а також за допомогою інтуїтивного внутрішнього бачення.
  2. Далі відбувається пропрацьовуємо цих причин за допомогою простих психологічних технік і методів, які діють на рівні людської підсвідомості. По-суті, мова йде про очищення і перепрограмування підсвідомості. Саме там знаходяться всі програми страху.
  3. Також на консультації я навчаю простим методам емоційно-психологічної саморегулязації, які дають можливість зупиняти напади панічного страху власними силами, без медпрепаратів. Знову ж таки, йдеться про прості методи, які водночас є надзвичайно дієвими та ефективними.
  4. Домашнє завдання, яке дозволяє зафіксувати позитивний результат.
Форми роботи із людьми, які страждають на панічні атаки
  • Звичайні консультації (онлайн або вживу), які замість традиційних 40-50 хв., тривають 1,5 год. Цього часу цілком достатньо, щоб за одну зустріч робити досить великий об’єм роботи. Доречі, збільшена тривалість консультації – це один із моїх секретів професійної ефективності.
  • Місячний курс лікування панічних атак, який складається із 4 таких консультації і щоденної підтримки, спілкування через месенджер, вайбер тощо, в режимі текстової переписки.
Гарантія позитивного результату при лікуванні панічних атак!

Якщо з будь-яких причин Ви маєте сумніви щодо ефективності та дієвості моїх методів роботи, я готовий надати Вам 100% гарантії позитивного результату. Це означає, що оплату за першу консультацію Ви здійснюєте лише по її закінченні і при умові, якщо задоволені отриманим результатом. В іншому випадку, допомогу спеціаліста в лікуванні панічних атак Ви отримаєте цілком БЕЗКОШТОВНО!

Call Now Button