Лікування депресії без антидепресантів

Пригнічений настрій, безпричинний сум, втрата інтересу до життя, порушенні сну, зниження апетиту, мала кількість життєвої енергії в тілі, відсутність мотивації та апатія практично до всього, якщо тривалий час Ви спостерігаються в себе вище перелічені симптоми, швидше за все у Вас депресивний розлад, або депресія. Дане захворювання вважається одним з найбільш поширених в сучасному світі, але його можна успішно позбутися. І якщо Вам поки не вдалося справитися з депресією самостійно, я готовий допомогти Вам у цьому.

Багато фахівців серед психотерапевтів та психіатрів вважають, що курс лікування антидепресантами – практично єдиний спосіб вилікувати депресію. Особисто я категорично не рекомендую свої клієнтам лікувати депресію за допомогою медичних препаратів. Для цього є чотири основні причини:

  1. Більшість антидепресантів надзвичайно токсичні і отруюють організм;
  2. Антидепресанти не впливають на причину виникнення депресії;
  3. Антидепресанти викликають залежність, мають чимало побічних ефектів;
  4. Антидепресанти досить дорогі, курс лікування потребує багато часу.
Лікування депресвії Львів
Як відбувається лікування депресії без ліків

Позитивного ефекту в лікуванні депресивного розладу досягається за допомогою: встановлення причин виникнення депресії, комплексне пропрацювання цих причин одразу на кількох рівнях. Діагностика причин відбувається в процесі звичайного спілкування, а також за допомогою яснобачення і зчитуванню інформації із енергоінформаційного простору. В залежності від чинників, які спровокували виникнення депресії, підбираються ті методи і техніки, які допоможуть отримати якнайшвидший результат. Це можуть бути, як чисто психологічні техніки, так і методи енергетичного впливу. Найчастіше в лікуванні депресії без депресантів використовуються спеціальні керовані медитації і техніки глибокої релаксації.

Скільки потрібно часу, щоб вилікувати депресією

Термін, за який можна повністю позбутися депресії, завжди індивідуальний. Проте вся робота побудована таким чином, що перший відчутний результат отримується практично одразу. Зазвичай за чотири консультації, сеанси вдається максимально допомогти людині, яка позбавлена нормального і повноцінного життя через депресію. Однозначно, що для швидкої перемоги над депресією дуже важливо сильне бажання самого хворого бути здоровим. Також для отримання швидкого позитивного результату не менш важливим є 100% виконання всіх рекомендацій і настанов, які озвучуються на консультаціях. За таких умов практично можна гарантувати повне одужання від депресивного розладу, або депресії.

Можливі варіанти і форми роботи:

  1. Онлайн-консультації. Сама проста і доступна форма роботи, якщо Ви проживаєте далеко. Після наперед узгодженого дня і часу проведення онлайн-консультації, а також після проведеної оплати відбувається консультація. Тривалість онлайн-консультації – 1,5 години. 

  2. Особистий прийом у Львові. Індивідуальні консультації – безсумнівно найефективніша форма роботи. Тому рекомендуї її для кожного, хто має можливість прийти, приїхати до мене на особистий прийом у Львів. Увага, прийом відбувається лише за попереднім записом.

  3. 4-дневний курс лікування. Найбільше підходить для тих осіб, які проживають далеко, але мають можливість приїхати на 4 дні у Львів. Протягом цього 4-дневного курсу щоденно відбуваються консультації, без чіткої регламентації по часу. Основна мета – за короткий проміжок часу максимально відновити відчуття внутрішнього комфорту і душевної гармонії. 

  4. Онлайн курс лікування. Мабуть найбільше ефективна форма роботи для людей, які не мають можливості потрапити на особистий прийом. Такий курс лікування складається із чотирьох онлайн-консультації, тривалістю по 1,5 год., а також передбачає щоденне спілкування через переписку в мережі інтернет. Таке спілкування дає можливість надавати підтримку і також контролювати процес одужання від депресії.

Call Now Button