Лікування алкоголізму і алкозалежності

Вилікувати людину від алкоголізму можна лише тоді, коли вона свідомо цього хоче і по-справжньому прагне змінити себе і своє життя!

Алкоголізм або алкогольна залежність – це важке захворювання, яке зумовлено сильною залежністю на психічному, духовному та фізичному рівнях. Людина, яка страждає на алкоголізм, систематично вживає великі дози спиртного, попри те, що це має негативні наслідки на його здоров’я і самопочуття.

Чи можна алкоголіку допомогти кинути пити? Як ще зробити і що для цього потрібно? Це можливо лише при умові, якщо алкозалежна людина цього захочете сама. Цей принцип найбільш важливий і без цього будь-які методи лікування алкоголізму (підшивання, кодування тощо) дають лише тимчасовий ефект. При цьому слід розуміти, що алкоголік має прийняти рішення назавжди перестати вживати алкогольний яд і повністю забрати ще явище зі свого життя. Лише тоді може йти мова про успішний кінцевий результат в процесі лікування алкоголізму!

Психологічна і духовна допомога алкозалежним

Понад 12 років я особисто принципово не вживаю спритного, при чому ніколи і за жодних обставин. Це допомагає мені бути максимально ефективним, коли я працюю з алкозалежними людьми і допомагаю позбутися алкголізму. Адже було б дуже неправильно спонукати іншим кинути пити, при цьому самому вживати алкоголь, нехай і помірно.

Крім цього, я є учасником  Всеукраїнського руху «Твереза Україна» і співзасновником ГО «Твереза Галичина», яка зареєстрована у Львові. У поєднанні із психологічною освітою, пізнаннями у сфері  езотерики та 15-річнии досвідом роботи, це додаткові чинники, які допомагають в роботі з алкозалежними.

Як відбувається лікування алкоголізму у Львові

Психічне і духовне оздоровлення  людини, яка зловживає спиртним має свої складнощі. Такий процес  завжди має починатися із визначення усіх можливих причин, які підштовхнули алкоголіка стани на шлях саморуйнації і самознищення. Часто ці причини мають відношення до членів родини, з якими проживає алкозалежна особа. З цим причин, інколи виникає потреба паралельної роботи із членами сім’ї. Це все звичайно дуже індивідуально і визначається в ході діагностики причин алкоголізму.

В день проведення першого сеансу, кров і свідомість людини, яка страждає на алкоголізм, має бути очищена від алкоголю. Тобто за декілька днів до цього, не повинно бути випадків вживання алкогольного яду. Це ще одна умова, якої важливо дотриматися для отримання позитивного результату.

Call Now Button