Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Психолог Львів

Критерії вибору хорошого психолога

Мінімум кілька сотень психологів у Львові надають свої психологічні послуги. Звертатися до психологів за допомогою, вже давно стало звичним явищем серед багатьох українців та львів’ян зокрема. Як із величезної кількості хороших психологів, вибрати саме “свого” фахівця у сфері людських душ? Про критерії вибору хорошого психолога для себе мова піде далі…

В статті викладано нетрадиційне бачення відносно того, хто такий психолог і що таке психологія, як наука. Відповідно критерії вибору хорошорих психологів у Львові мають індивідуальний характер і підхід. Зокрема “психологія”, в буквальному сенсі – це вчення про душу людини (з др.-грец. ψυχή – «душа»; λόγος – «наука, вчення»), звідси “психолог” – це фахівець, який знайшов шлях до власного внутрішнього світу і ефективно допомагає іншим пізнати свою внутрішню природу та душу.

Способи пошуку “свого” психолога:

Уявимо собі, що у Вас є потреба отримати допомогу психолога і після деяких вагань, Ви повністю готові до такого важливого і відповідального кроку. Де і як шукати саме свого психолога у Львові, щоб вирішити конкретну проблемну ситуацію і отримати професійну психологічну допомогу? По-суті існує лише два основних способи пошуку психолога чи психотерапевта: “сарафанне радіо” та пошук в мережі Інтернет.

“Сарафанне радіо”, пошук психолога серед знайомих.

Є висока ймовірність того, що серед Ваших родичів, друзів чи знайомих є такі, що вже звертався до спеціалістів подібного роду. Якщо Вам так буде зручно, поцікавтеся про їхній особистий досвід. І хто знає, можливо Ви також захочете звернутися до цього ж фахівця у сфері людських душ. Або їхні рекомендації допоможуть Вам знайти хорошого психолога.

Пошук психолога в пошукових системах і соціальних мережах.

Сподіваюся Ви добре користуєтеся пошуковими системами, зокрема Google. Отже, введіть в адресний рядочок пошуковий запит: “психолог львів”, “психологи львова”, “психолог львів відгуки”, “психолог львів ціна” ,”хороший психолог львів”, “найкращий психолог у львові” тощо. Пошуковий робот видасть Вам чимало результатів. Якщо у Вас є час і терпіння, опрацюйте цю інформацію та виберіть свою спеціаліста, що припаде Вам до душі.

Також без зайвих проблем можна знайти чимало інформації про львівських психологів в соцмережах, зараз найбільше мабуть у Facebook. Система схожа: вводите в пошуковий рядок потрібне слово “психолог львів”, а далі просто перечитуєте наявну інформацію і шукаєте те, що може Вас зачепити.

Критерії вибору хорошого психолога
Вища психологічна освіта

Дипломи і сертифікати психолога. Згідно українського законодавства, психологом може називатися людина, яка має базову вищу психологічну освіту. Зазвичай інформацію про це психологи розміщають в себе на сайті. Ось і все! Як щодо сертифікатів та інших релагій психолога? Нажаль, це ні про що не говорить.

Фото психолога. Особистість та зовнішність психолога

Дуже зручно, якщо сайт, сторінка чи особистий профіль психолога в соцмережі містять якісні фото, за допомогою яких, у Вас може відбутися заочне знайомство із майбутнім “цілителем Вашої душі”. Спробуйте уважно розглянути наявні фотознімки, щоб зрозуміти наскільки цей фахівець приємний Вам як людина. Ідеально, якщо зовнішність психолога викликає у Вас симпатію, не є відштовхуючою, а його особистість справляє приємне враження в цілому.

Сторінки психолога в соцмережах: статті та пости

Більшість психологів зараз ведуть активну діяльність в соцмережах: мають там свої сторінки, групи тощо. Відповідно це може бути джерелом додаткової інформації для Вас. Переглянувши кілька постів, Ви ймовірно зможете зрозуміти чи резонує з Вами викладений матеріал, його подача і можливо, світогляд психолога.

Тривалість консультацій, сеансів психолога

Тривалість психологічної консультації – це ще один важливий чинник, на який варто звернути увагу. Зазвичай найбільш поширена тривалість консультаційної бесіди в психолога – 40-50 хв., мабуть цього часу трохи замало. І навпаки, збільшена тривалість консультації, наприклад до 1,5 год., дає Вам можливість за меншу кількість зустрічей вирішити свою проблему і максимально швидко отримати позитивний результат.

Ціна консультації та інших послуг психолога

Вартість консультації в хорошого психолога не може бути низькою! Слід розуміти, що розвиваючись як фахівець, психолог однозначно затратив на себе багато ресурсів: час, енергію, зусилля і звичайно кошти. Якщо спеціаліст сам не цінує себе і свою працюю, яку цінність він може нести своїм клієнтам?

Відгуки про психолога та рекомендації клієнтів

В тій же “всесвітній павутині” варто пошукати відгуки про психологів у Львові. Як правило, їх розміщують на офіційний сайтах психологів, в Google Maps, а також на сторінках в соцмережах. Неодмінно перегляньте цю інформацію.

Компетентність психолога, практичний досвід роботи

Звичайно спеціаліст у сфері психології, до якого Ви плануєте звернутися, має працювати із проблемою, яка є актуальною для Вас. Пошукайте інформацію про це на інтернет ресурсах психолога чи уточніть її за допомогою телефонного дзвінка чи текстової переписки. Також зверніть увагу на загальний досвід роботи даного фахівця із людьми. Як правило, чим більше практичного досвіду має психолог, тим ефективнішою може бути його допомога.

«Розвідка боєм» – телефонна розмова з психологом.

Після опрацювання всієї наявної інформації, можна нарешті зателефонувати до обраного психолога. В такий спосіб Ви можете вияснити: чи є у нього досвід роботи із проблемами, які аналогічні Вашій, а також отримати відповідь на будь-яке питання, що Вас цікавить. Обов’язково прислухайтеся до манери спілкування психолога, його голосу тощо. Тембр і вібрації голосу – це ще одне безцінне джерело інформації. Вони також допоможуть зробити правильний вибір.

Остаточний вибір психолога: внутрішнє відчуття та інтуїція

Із усіх, цей пукт мабуть найважливіший. Інколи лише його достатньо, якщо Ви вмієте слухати себе. Вибравши психолога, що Вам імпонує, запитайте себе: – “Ця людина зможе надати мені професійну психологічну допомогу? Чи варто мені звернутися саме до цього психолога?

Слухайте своє серце, відповідь вже там!

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button