Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Сімейний психолог у Львові: професійна психологічна допомога

Консультація сімейної пари

Сімейне щастя і повноцінні відносини між чоловіком і дружиною – це щоденна робота обох членів подружжя. Проте ніхто з нас не проходить спеціалізованого навчання, після якого ми б володіли відповідними навиками і знання побудови щасливих відносин у сім’ї. Як правило, ми будуємо подружнє життя так, як вміємо і знаємо. Проте з нашого боку можуть бути помилки, неправильні дії та вчинки, які ставлять під загрозу існування сім’ї в цілому.

Консультація сімейного психолога у Львові – найкращий варіант скористатися можливістю врятувати свої відносини чи спасти сім’ю загалом. І якщо двоє партнерів прагнуть цього, обов’язково варто прийти на консультації до фахівця у сфері сімейної психології. В такий спосіб Ви отримаєте об’єктивну картину щодо причини міжособистісних негараздів і спільно із сімейним психологом, побудуєте певну стратегію виходу із подружньої кризи.

Сімейна консультація відбувається одночасно з двома партнерами і має вигляд звичайної бесіди між трьома людьми. При цьому, сімейний психолог має на меті створити умови для самоусвідомлення власних прорахунків і вияснення першопричин виникнення проблем у стосунках.

Сімейний психолог Львів
Особливості сімейної консультації

Зазвичай найбільш поширена тривалість сімейної консультації – 50-60 хв. Опираючись на свій багаторічний досвід роботи, вважаю, що цього часу недостатньо, щоб подружжя отримало перший відчутний результат, навіть після одного візиту до психолога. Тому тривалість прийому було збільшено аж до 1,5-2 годин. Таким чином подружня пара, яка має намір потрапити на сімейну консультацію, вже за один сеанс отримує глибше пропрацювання своїх проблем і хороший результат після відвідин сімейного психолога.

На початковому етапі проведення консультаційної бесіди, акцентується увага на чинниках, котрі з боку обох партнерів стали причинами проблем у сімейних відносинах. Далі у трьохсторонньому форматі (психолог + члени подружжя), відбувається обговорення цих чинників. І на завершальному етапі, вибудовується певна стратегія, про що згадувалося вище, яка допоможе зміцнити Ваші сімейні взаємини в цілому.

В деяких випадках може виникати необхідність індивідуальної роботи із членами подружжя, у формі особистих консультацій. Особливо, коли негативний досвід минулого або наявні психологічні травми, суттєво заважають в побудові нових стосунків. Така індивідуальна допомога психолога має рекомендаційний характер і відбувається за умови свідомої згоди клієнта.

Сімейні консультації: умови для отримання позитивного результату

Сімейний психолог, його професійний досвід і методи роботи – це всього лише інструменти, які можуть допомогти подружжю покращити загальну атмосферу у стосунках. Проте кінцевий результат багато в чому залежиться від готовності і чоловіка, і жінки до особистісних змін, а також від перезавантажень відносин в цілому. Якщо подібні чинники присутні, працюючи з сімейним психологом, Ви неодмінно доб’єтеся найкращого результату.

Call Now Button