Психолог Львів

Найбільші Скарби Всесвіту заховані у твоєму серці і я готовий їх відкрити в тобі!

Індивідуальна психотерапія Вашої душі

Консультація психолога

Консультація психолога – це процес глибинної взаємодії психолога із людиною, яка потребує гармонізації свого внутрішнього стану чи нового бачення щодо певної життєвої ситуації.

Відчуття внутрішнього дискомфорту, страх, безвихідь… ймовірно щось схоже зараз відчуваєте Ви, якщо потрапили на сторінку «Консультація психолога». Можливо Вам чи комусь з Ваших близьких потрібна терапія для душі зовсім з інших причин. Наприклад, мова йде про складний психічний розлад. Так чи інакше, я психолог Ігор Федоришин готовий надати Вам професійну психологічну допомогу. Використайте мої методи, досвід, знання і змініть своє життя на краще вже зараз!

Маючи великий досвід психологічного консультування, я готовий бути максимально корисний для Вас у вирішенні широкого спектру життєвих проблем і негараздів. Звернувшись за допомогою, Ви можете завжди розраховувати на професійний підхід, повну самовіддачу з мого боку і щире бажання допомогти. При цьому Вам слід розуміти, що позитивного результату можна досягнути лише при умові Вашої готовності працювати над собою і змінюватися. Тоді я готовий гарантувати Вам цікавий досвід в роботі з психологом і відчутні позитивні зміни.

Як відбувається психологічна консультація?

Найбільше консультація психолога схожа на звичайну бесіду між двома людьми. На початковому етапі я уважно слухаю Вас, щоб детально розібратися із усіма питаннями, які стали причиною звернення. При цьому, на відміну від будь-якого іншого психолога, я слухаю не лише вухами, але й серцем, залучаючи до цього всю свою суть. Для мене важливі кожне слово і кожна деталь, тому я максимально налаштовуюся на Вас і намагаюся нічого не пропустити. Для встановлення повної картини, я звичайно задаватиму додаткові запитання, після чого готовий поділитися зробленими висновками з Вами.

Наступний етап консультації передбачає надання психологічної допомоги. Вона може проявлятися як детальні пояснення з мого боку чи як надання якихось рекомендацій. Слід розуміти, що я не приймаю за Вас будь-яких рішень, не вирішую як правильно поступити за даних умов. Мета психолога – створити умови, при яких Ви самі побачити вихід із складної життєвої ситуації. Тобто, це та частина внутрішньої роботи, яку Вам доведеться зробити самостійно.

Також я готовий застосувати потрібні методи, якщо причина звернення передбачає корекцію Вашого емоційно-психологічного стану чи пропрацювання негативних подій минулого. Для цього в моєму професійному арсеналі є широкий набір технік, які направленні на отримання швидкого позитивного результату. І якщо Ви прийняли рішення потрапити на консультацію до психолога у Львові, можете бути певні, я зроблю все можливе, щоб Ви залишилися максимально задоволеними.

Консультація психолога: допомога хорошого спеціаліста

У місті Львові – є багато різних психологів і психотерапевтів, серед них можна знайти хороших спеціалістів і справжніх професіоналів своєї справи. Для звичайної людини розібратися в цьому і серед великої кількості фахівців знайти “свого психолога” може бути доволі непросто. Рекомендую ознайомитися із моїми перевагами, можливо ця інформація допоможе Вам прийняти правильне рішення.

МОЇ ПЛЮСИ ТА ПЕРЕВАГИ

Швидкі позитивні результати

Психологічна допомога побудована таким чином, щоб навіть після однієї консультації Ви бачили перші позитивні результати. Такої високої ефективності в роботі мені вдається досягати завдяки широкому набору методів і технік, які є в моєму професійному арсеналі, а також великому досвіду роботи.

Збільшена тривалість сеансів

Замість традиційних 45-50 хв. (найбільш поширена тривалість консультації психолога чи психотерапевта у Львові), час моїх сеансів збільшено аж до 1,5 год. Це дає можливість значно швидше пропрацювати Вашу проблемну ситуацію і суттєво зменшити кількість зустрічей з психологом.

Робота з причинами проблем

Пошук та усунення першопричин виникнення проблем – найефективніший спосіб їхнього вирішення. Немає сенсу боротися із наслідками чи симптомами, це дає лише тимчасовий результат. Саме на такі принципи я опираюся в процесі проведення психологічної консультації.

 

Глибший рівень пропрацювання

На відміну від більшості психологів і психотерапевтів, я працюю не лише з людською психікою чи розумом, а також з глибинними пластами підсвідомості. Робота на такому глибокому рівні дає можливість успішно справлятися навіть із дуже складними та запущеними випадками.     

Психолог Ужгород

Основні напрямки психологічної допомоги:

  • Психологічне навчання, засвоєння життєвоважливих навиків. В процесі психологічного консультування, часто доводиться багато пояснювати, розказувати і ділитися цінними знаннями. Інколи це просто необхідно для формування нового бачення життєвих перспектив, корекції світогляду чи засвоєння нових вмінь і навичок.

  • Перепрограмування і очищення підсвідомості. Наші підсвідомі установки і програми відіграють домінантний вплив практично на всі життєві процеси. Проте з цим можна працювати і навіть використовувати підсвідоме програмування для позитивних трансформацій в житті.

  • Професійна самореалізація і пошук себе. Отримання морального задоволення від виконання своєї професійної діяльності – це велике щастя. Але подібні речі доступні кожній людині і психолог може допомогти знайти себе в улюбленій роботі.

  • Супровід в складних життєвих ситуаціях. Маючи безмежний внутрішній потенціал і великі ресурси, навіть сильні люди інколи потребують підтримки, особливо в кризових ситуаціях. Психолог може бути надійним другом і плечем, надаючи можливість відновити життєві ресурси і успішно пройти складний період у житті.

  • Корекція негативних аспектів минулого. Наше минуле має чималий вплив на події теперішнього і майбутнього. Якщо цей вплив є негативним, з цим можна і варто працювати. Отже, корекція минулого можлива за допомогою спеціальних психотехнік.

  • Допомога у сфері особистих відносин. Цей аспект моєї психологічної практики стосується як індивідуальної роботи з людьми, так і консультування сімейних пар. При цьому сімейне консультування я здійснюю на постійній основі. Буду радий долучитися до позитивних змін і в цій сфері життя моїх клієнтів.

  • Лікування психічних розладів. Відчуття внутрішнього комфорту може надовго зникнути, якщо Ви страждаєте на будь-які психічні розлади. Якщо вияснити істинні причини їхньої появи та усунути, можна й надалі жити повноцінним життям. При цьому вживати антидепресанти чи інші медпрепарати зовсім не потрібно.

  • Нова парадигма психологічної допомоги

    На консультацію до психолога потрібно ходити довго – подібний стереотип в суспільстві сформувався під впливом телебачення, непрофесійних психологів і психотерапевтів. Реалії сучасного життя диктують нові правила і стандарти психологічної та психотерапевтичної допомоги. Людина, яка звертається за допомогою до психолога очікує швидко відновити свої внутрішні ресурси. Таке звичайно можливо і за 1-4 консультації, в більшості випадків, я готовий посприяти вирішенню навіть досить складних життєвих проблем і негараздів.

Як записатися на консультацію до психолога?

Для запису на консультацію до психолога у Львові, дзвоніть за номерами телефонів, що вказані в розділі контакти. Також Ви можете скористатися меню зворотного зв’язку і написати мені повідомлення.

Зворотній зв'язок і відгуки клієнтів

Психолог Львів відгуки

4.8
Rated 4.8 out of 5
4.8 з 5 зірок (на основі 35 відгуків)
Відмінно94%
Дуже добре0%
Нормально3%
Погано0%
Жахливо3%
Call Now Button