Консультація езотерика

Вирішення складним життєвих проблем без магії та магічних ритуалів

Езотерика (від грец. ἐσωτερικός – внутрішній, спрямований в середину) – сукупність знань і вчень про внутрішню природу людини, також це набір інструментів (методів і технік) пізнання себе і навколишньої реальності. Відповідно езотерик – це фахівець, який має відповідні знання і досвід у сфері таємного і професійно володіє методами взаємодії з тонкими планами буття.

Далеко не всі життєві події та ситуації, особливо негативного характеру, можна пояснити логікою чи звичними категоріями сприйняття реальності. Так само, як і не всі проблеми можна вирішити за допомогою традиційного підходу. З цих причин, може виникати необхідність отримати допомогу спеціаліста у сфері езотерики, який допоможе зрозуміти істинну природу труднощів та посприяє гармонізації проблемних сфер життя.

Заздрість, негативний магічний вплив, можливо власні дії та вчинки, чи просте нерозуміння чогось… всі ці чинники звичайно можуть впливати на якість Вашого життя в цілому. І якщо Ви справі прагнете розібратися з цим, я із задоволенням допоможу Вам.

Екстрасенс, маг, ясновидець чи цілитель… насправді я не позиціоную себе, як спеціаліст подібного роду, проте також надаю допомогу як і всі вищезгадані представники магічної сфери послуг. При цьому моя допомога принципово не передбачає використання магії та магічних ритуалів, адже позитивного результату у вирішенні складних проблем можна досягнути завдяки використанню так званих екологічно чистих методів роботи. Знову ж таки, без будь-яких ритуалів, магії, ворожіння тощо.

Також слід розуміти, що автор сайту – дипломований психолог, з 15 річним досвідом роботи, отже у Вас є можливість отримати комплексну допомогу: як у сфері езотерики, так у сфері психології. Такий підхід дає можливість максимально повно подивитися на причини виникнення Ваших проблем і застосувати ширший набір професійних методів і технік.

Основні напрямки допомоги
  • Знання негативних магічних  та енергоінформаційних програм (порчі, пороблення, привороти, заздрість тощо);
  • Енергоінформаційне очищення житлових та комерційних приміщень, прописування позитивних програм;
  • Екзорцизм: очищення від сутностей, енергетичних паразитів, прив’язок, присосок, ефірних імплантів;
  • Відв’язування від паразитичних еґреґорів, розривання контрактів з ними, повернення втраченої життєвої енергії;
  • Допомога власним і керівникам у сфері бізнесу, супровід та енергетичний захист бізнесової діяльності.
Call Now Button