Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Керована медитація, як інструмент зцілення

В роботі з людьми постійно стикаюся із найрізноманітнішими випадками: в когось сильне енергоінформаційне ураження (магічний вплив, наслідки заздрості, різноманітні родові програми), в інших проблеми чисто психологічного характеру (сильна депресія, панічні атаки чи інші психічні розлади). Для того, щоб допомогти таким людям в дуже багатьох ситуаціях я використовую так звану керовану медитацію.

Особливість такого методу роботи полягає в тому, що клієнт всю основну роботу виконує сам. Щоправда під моїм керівництвом і макимальним контролем. За допомогою керованої медитації можна легко зняти магічну програму (будь-якої складності), ефірний імплант, підключку, негативне програмування на рівні підсвідомості, зроби корекцію хворого органу, збалансувати роботу основних енергетичних центрів і т.д. Такий метод роботи дає можливість вирішувати і значно серйозніші задачі. Тут все залежить від оператора, його досвіду роботи і обізнаності. Також багато чого залежить від самої людини, від її готовності отримати нові знання, усвідомлення тощо.

В моїй практиці було багато випадків, коли звичайні прості люди, без будь-якого попереднього досвіду і підготовки робили справжні дива: згадували імена Ангелів Охоронців, відновлювали свідомий контакт із своїми Вищими Аспектами (Вище Я, Духовні Наставники, Провідники, Хранителі, Творець), подорожували Душею на свою Духовну Батьківщину (рідний світ, планету) і багато чого іншого. Все можливо і доступне для кожного, жодних обмежень немає.

Отже, керована медитація – це унікальний та універсальний інструмент, який дає можливість вирішувати широкий набір проблемних питань одразу на кількьох рівнях. Якщо вам цікаво отримати такий досвід, я до ваших послуг.

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button