Очищення будинків і квартир від негативної енергії та інформації

Кожен будинок, квартира, чи будь-яке інше приміщення мають свою душу, або енергетику. Душа приміщення – це енергоінформаційна структура, яка сформувалася під впливом подій, що відбувалися в цьому приміщенні протягом всього часу. Мова йде про енергію, думки, слова та емоції людей, які взаємодіяли з ним, починаючи від будівництва і аж до цього дня. Виходячи з цього, енергетика кожної оселі має індивідуальний характер і зазвичай вважається позитивною, або негативною.

В залежності від стану “душі приміщення”, його енергетика має прямий вплив на всі сфери нашого життя: здоров’я, відносини, фінанси і т. д. Відповідно, чим краща енергетика в приміщенні, тим більш позитивно це впливає на всіх людей, які взаємодіють з ним. Особливо на тих, хто там постійно проживає, або працює. І навпаки, важка і брудна енергетика може бути причиною дуже багатьох проблем і труднощів. Отже, час від часу в приміщеннях, особливо в житлових, рекомендується проводити спеціальний енергоінформаційний ритуал, з метою повного його очищень від будь-якої негативної енергії та інформації.

Коли потрібно проводити очищення будинку чи квартири

Неприємний запах, погане самопочуття людей, які знаходяться в приміщенні, наявність великої кількості комах (таргани, мурашки, павуки), погано йдуть справи – як правило, все це ознаки, які свідчать про забрудненість приміщення і наявність в ньому негативної енергії. В такому випадку рекомендується як найшвидше провести обряд енергоінформаційне очищення. Будинки і квартири завжди потрібно чистити після смерті і похорону, а всі приміщення після подій негативного характеру.

Основні етапи очищення приміщення:
  1. Очищення восковою свічкою: вогонь по своїх природних властивостях  має чудову здатність очищувати, оскільки перепалює енергію, з якою взаємодіє. При вмілому використанні стихії вогню в роботі – це чудовий інструмент для очищення осель та будь-яких інших приміщень.
  2. Очищення тібетською чашею: звук, який йде від співаючої тібетської чаші із частотою ~ 560 Гц, пронизуючи все, що знаходиться в приміщенні,  сприяє повному очищенню від негативної енергії, а також від так званих низько астральних сутностей. Що в свою чергу суттєво збільшує ефективність  ритуалу очищення приміщення в цілому.
  3. Техінка “астральна рука”: за допомогою візуалізації та власної енергетики, весь енергетичний бруд видаляється з оселі і знищується енергією вогню.
  4. Очищення високочастотною енергією: будь-яка енергія має свою частоту вібрації і відповідно вона може бути високочастотною (позитивна) і низькочастотною (негативна). Процес наповнення приміщення високочастотними енергетичними потоками автоматично сприяє виходу із нього енергії, яка є нижчою по вібраціях.
  5. Прописування позитивних програм: на останньому етапі очищення в енергоінформаційному просторі приміщення прописується спеціальні програми, які сприятимуть позитивній оптимізації всіх процесів, що відбуватимуться в середині цього приміщення.
Додаткові рекомендації
  • В приміщенні, в якому буде проводитися енергоінформаційне очищення, важливо навести лад, зробити порядок і прибрати.
  • Якщо обряд очищення проводиться в жилому приміщенні, перед його початком всім жильцям варто було б прийняти душ.

  • Під час здійснення ритуалу, в приміщення не повинен знаходитися ніхто із людей, а вікна і двері мають бути відчинені.
Call Now Button