Енергетична безпека і супровід бізнесу

Енергоінформаційне забезпечення бізнесової і комерційної діяльності

Енергетична безпека і супровід бізнесу – це діяльність спеціаліста у сфері езотерики, яснобачення і енергетичного впливу, з метою створення комфортних умов для успішного ведення бізнесової і комерційної діяльності.

Різного роду проблеми і труднощі в бізнесі можуть бути навіть у людей, які мають великий успішний досвід у веденні бізнесу. Серед них можуть такі, які не піддаються вирішення за допомогою традиційних методів впливу. В таких випадках варто скористатися допомогою фахівця, який може визначити можливі причини на різних рівнях, а також грамотно повпливати на ситуацію з метою її найшвидшого вирішення. При цьому, Ви як керівник чи власник бізнесу отримуєте комплексний підхід і можливу допомогу спеціаліста у сфері езотерики, яснобачення і енергетичного впливу. Слід зазначити, що позитивний результат досягається без використання магії і магічних ритуалів, а лише за допомогою так званих екологічно чистих методів роботи.

Напрямки енергетичного супроводу бізнесу:
  • Діагностика. Визначення можливих внутрішніх і зовнішніх причин виникнення проблем у сфері бізнесу;
  • Зняття будь-яких негативних енергоінформаційних програм (заздрість, прокльони, магічний вплив з боку конкурентів);
  • Розблокування енергетичних і фінансових потоків. Робота із еґрегором фірми, компанії, бренду;
  • Енергетичне пропрацювання проблемних ситуацій, з метою їхнього позитивного закінчення, вирішення;
  • Енергоінформаційне очищення комерційних приміщень (виробничі приміщення, офіси, склади, заклади громадського харчування), прописування в просторі позитивних програм, сприятливих для ведення фінансової і бізнес діяльності.
Екологічно чисті методи роботи, без магічних ритуалів

Як згадувалося вище, в процесі співпраці з будь-яким видом бізнесу принципово не використовуються магія та магічні ритуали. Позитивного результату досягається за допомогою енергетичного впливу і глибокого розуміння основних принципів і законів життя. Зокрема для встановлення причин проблемної ситуації використовуються яснобачення і навики зчитування інформації із енергоінформаційного простору.

Всі особливості і умови надання послуги «Енергетична безпека і супровід бізнесу», а також її вартість узгоджується індивідуально. Можливі варіанти співпраці як протягом певного періоду, так і одноразово, з метою вирішення конкретної ситуації. Для узгодження всіх деталей пишіть, або дзвоніть за номерами телефонів, що вказані нижче.

Call Now Button