Екзорцизм: вигнання злих духів, очищення від астральних сутностей

Екзорцизм: вигнання злих духів, демонів і бісів, очищення від низько-астральних сутностей і енергетичних паразитів – саме цій важливій темі присвячене відео. При цьому детально аналізуються сеанси-екзорцизму, які проводяться в церквах і християнських храмах, з позиції їхньої неграмотності і небезпеки для присутніх.

Насправді екзорцисти-священники не лише не виганяються із людини демонів і бісів, а роблять лише із цього шоу, з метою начебто підсилити в людей їхню віру в церкву, через сильний страх та емоції. Так само церковники-екзорцисти займаються духовним насильством над своїми парафіянами, інколи саме в церкві людина чіпляє енергетичних паразитів.

Також у відео згадується етапи екзорцизму, які обов’язково повинні передбачати і діагностику причин, які призвели до появи енергетичних паразитів, і подальше відправлення сутностей в рідні для них простори чи світи, або відбувається їх повне знищення. Сам процес очищення від низько-астральних сутностей, повинен проводитися комплексно, а на завершальному етапі бажано провести певну духовну реабілітацію, з метою відновлення, структуризації і гармонізації енергетики людини в цілому.

Основний акцент автора – на грамотному підході в процесі сеансу екзорцизму. А вся озвучена інформація у цьому відео про екзорцизм, викладена на основі особистого професійного досвіду.

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button