Психологічна допомога Вашій дитині, корекція її поведінки і життєвого шляху

Консультування дітей і підлітків

Душа кожної дитини має дуже тонку структуру, так само як і її внутрішній світ, який не завжди зрозумілий навіть люблячим та відповідальним батькам. Крім цього, в житті можуть виникати різні ситуації, які створюють додаткові труднощі дорослим, в процесі виховання здорових, щасливих і повноцінних дітей. Тому в таких випадках може виникнути необхідність отримати допомогу з боку дитячого чи підліткового психолога у Львові.

В своїй професійній діяльності я опираюся на наспуний принцип: самий ефективний спосіб вирішення будь-якої проблеми – це встановлення та усунення причин виникнення цієї проблеми. В роботі із дітьми і підлітками все те саме. На відміну від більшості своїх колег психологів, я не бачу необхідності тривалої роботи із дитиною. Акцент роблю на чинники, які лежать в основі викнення будь-якої негативної ситуації в їхньому життя. Тому позитивний результат може бути лише тоді, коли психолог і батьки дитини – це одна командна.

Дитячий психолог Львів

Дорослим слід розуміти, що мова може йти про певні зміни і з їнього боку. Дитячий психолог не чарівник, тому Вашу дитину кардинально не змінить. В любому випадку це комлексна робота.

Дитячий психолог

Якщо Вам потрібна допомога дитячого психолога у Львові, працюючи із дітьми, я використаю не лише психологічні методи і техніки. Досягнути максимальної ефективності і результативності з дітками мені допоможуть також мої природні навички. Зокрема емпатія, інтуїтивне внутрішнє чуття та можливість взаємодіяти з Вашою дитиною на рівні її душі. Все це комплексно допоможе встановити першопричини проблемної ситуації та грамотно їх усунути.

Підлітковий психолог

Якщо Ви шукаєте хорошого підліткового психолога у Львові, в процесі спілкування із Вашою дитиною, я підберу ті слова і фрази, які немовби ключі, відкриють мені доступ до їхнього внутрішнього світу. На період нашої співпраці, я готовий стати для них близьким другом і мудрим наставником, що допоможе успішно пройти перехідний етап в їхньому житті. Також така консультаційна бесіда із підлітковим психологом, сформує своєрідний фундамент, який обов’язково допоможе в майбутньому чи можливо вбереже від помилок і необдуманих вчинків.

Call Now Button