Вартість послуг психолога, езотерика

Ціна будь-яких послуг психолога і езотерика у Львові залежить від кількох чинників:

  • Тривалість зустрічі із спеціалістом;
  • Консультація відбувається онлайн чи вживу;
  • Суть проблемної ситуації і методи її вирішення (індивідуальна консультація езотерика має дещо вищу вартість, ніж послуги психолога).

При цьому слід розуміти, що процес вирішення будь-якої проблеми направлений на отримання Вами позитивного результату за максимально короткі проміжки часу, з метою економії вашого часу і коштів. І найголовніше, що 15 років професійного досвіду, широкий набір інструментів і методів, а також щире бажання допомогти — працюють на Ваше благо!

психолог Львів ціна

Ціни на послуги

* – як правило, найбільш поширена тривалість консультації психолога чи психотерапевта у Львові – лише 45-50 хв. Мої консультації  тривають майже у двічі більше і це аж 1,5 год. Це означає, що навіть за один прийом можна зробити великий об’єм роботи і досягнути позитивного результату за значно меншу кількість зустрічей з психологом.

Оплата послуг, що надаються дистанційно, зокрема мова йде про послугу “онлайн консультація психолога”, відбувається перед початком консультації на карточку ПриватБанку – 5363 5420 1478 6397, на ім’я Ігор Федоришин.
Для жителів, інших країн можна здійснити перевод, використовуючи одну із платіжних систем: MoneyGram, Western Union. Згідно попередніх домовленостей, можливі інші варіанти і способи оплати із-за кордону.

Call Now Button