Чи безпечно звертатися до екстрасенсів, ясновидців, цілителів, магів і ворожок?

Екстрасенси, ясновидці, чаклуни, цілителі, маги, ворожки… подібного роду спеціалістів є достатньо у Львові і до них часто звертаються люди, з метою вирішення різних життєвих проблем і негараздів. Власне, даний допис присвячено підводним течіям, які виникають в процесі спілкування з представниками езотеричної та магічної сфер.

Одразу хочеться звернути увагу на те, що Ігор Федоришин принципово не практикує магію та магічні ритуали і не називає себе екстрасенсом, магом чи чаклуном. Так само не займається приворотами, передбаченням майбутнього, гаданнями, виливанням воску і будь-якими іншими магічними штучками. Проте, ось майже 15 років займається духовними практиками і цілительством, пізнанням себе, Законів Життя і Всесвіту. Саме з цією позиції і озвучені думки про екстрасенсів, ясновидців, чаклунів, магів та ворожок.

Стаття в жодному випадку не має на меті переконати когось не звертатися до представників магічних професій, це однозначно ваша особиста справа. В ній лише розказується про можливі наслідки, які бувають щоразу, коли хтось отримує допомогу зовнішніх сил, за допомогою магічних ритуалів.

На початку свого духовного шляху, автор сайту також мав певне відношення до схожих речей. Зокрема працював із Картами Таро і Оракул. В такий спосіб відбувалася взаємодія з енергоінформаційним простором та зчитування інформації, як для власних потреб, так і для потреб клієнтів. Щось подібне кілька разів виконувалося на замовлення ЗМІ, зокрема передбачення майбутнього на новий рік в прямих ефірах на львівських телеканалах (ТРК Львів, ZIK). Але свого часу усі колоди карт було знищено у вогні і нічого такого більше не практикується.

Ворожки, ворожіння і передбачення майбутнього

Чи відомо Вам, що майбутнього як такого не існує, є лише безкінечна кількість варіантів його розвитку? А що ж відбувається на прийомі у ворожки, про що вона розказує своїм довірливим клієнтам? А розказує вона про все ті ж варіанти розвитку майбутнього, які за даних обставин є найбільш ймовірними. При цьому, в залежності від системи, в якій працює ворожка, досить часто таку інформацію ворожці дають демонічні сутності, які точно не зацікавлені в тому, щоб допомогти людині стати більш щасливою.

Звертаючись до ворожки з метою вирішення якоїсь проблемної ситуації, чи просто з елементарної цікавості, людина блокую в собі внутрішню природу Творця своєї реальності. Вгадайте, кому ви віддаєте свій безмежний духовний потенціал, в такий спосіб?

Біла і чорна магія, магічних еґреґор і розрахунок за його послуги

Наступний цікавий факт: безпечних магічних ритуалів не буває, незалежно від того, чи це так звані чорна або біла магія. Проведення магічного ритуалу автоматично передбачає звернення до якихось зовнішніх сил і енергетичних систем. І це абсолютно не залежить від того, хто його виконує: досвідчений маг, чаклун, екстрасенс  чи проста людина, яка про магічний ритуал щойно прочитала в мережі Інтернет. При цьому мало хто усвідомлює, що така допомога досить дорога. І мова йде не про оплату послуг екстрасенса, а про розрахунок із сутностями, які виконували замовлення на тонкому рівні. Як правило, замовник магічних послуг, автоматично отримує енергетичну прив’язку до магічного еґреґору і борг перед його куратори (демони, чорти, біси). Розрахунок – енергіями своєї суті і самою душею, яку дуже легко можна втратити, бавлячись в «магічні ігри». До речі, в деяких екстрасенсів і бабок-гадалок її вже немає…Замість неї там сидить демонічна сутність.

Про використання магії для нанесення шкоди іншим, узагалі не йдеться, такі речі робити не можна. Байдуже, чи це такі модні у всі часи привороти, сексуальні прив’язки чи порчі і пороблення на смерть. Подібне суперечить основним законам і принципам Всесвіту, зокрема закону «про свободу волі і вибору». Також гарантовано  вам доведеться відпрацьовувати такі свої дії і проходити додаткові життєві уроки. Так само не можна здійснювати магічний вплив на людину, яка вас цього не просила, навіть з наміром допомогти їй. Згідно того ж таки закону «про свободу волі і вибору» таке робити категорично ЗАБОРОНЕНО!

Екстрасенси, ясновидці, маги, чаклуни і ворожки

Чому люди так охоче йдуть на прийом до представників магічних професій, а саме до екстрасенсів, ясновидців, магів, чаклунів і ворожок? Відповідь дуже проста: в такий спосіб не потрібно нічого змінювати в собі, розвиватися тощо. Достатньо трішки пошаманити, зробити магічний ритуальчик і вуаля, в житті все буде чудово. Але такого не буває, як і халяви в цілому. Все має свою ціну, про що вже згадувалося вище. А єдина можливість справді бути щасливою людиною і мати повноцінне життя – це постійний ріст, розвиток і самовдосконалення. Іншого варіанту просто немає!

Зцілення від хвороб: знахарі і цілителі у Львові

Зцілення і оздоровлення від фізичних і психічних захворювань  – це ціла окрема тема. В нашому сучасному суспільстві узагалі існує неправильне уявлення про проблеми зі здоров’ям. Коли люди отримують ту чи іншу хворобу, як правило, кидаються в крайність – глушать симптоми захворювання пігулками, самостійно чи за порадою лікарів, або біжать до бабок і цілителів – чаклувати, магічити, виливати віск і т.д. Перші завжди випишуть рецептик з великим переліком медпрепаратів, а другі точно скажуть, що у вас порча і магічне пороблення.

Найкраще і наймудріше, що може зробити кожна людина, яка має проблеми зі здоров’ям – це почати шукати істинні причини своїх хвороб. Самостійно чи за допомогою спеціалістів, що мають такий досвід і правильне розуміння подібних речей. В нашому тілі ніколи й нічого не відбувається просто так, все має свою причину. Перш за все, людське тіло і душа, через біль, дискомфорт і хворобу, привертають нашу увагу, вказуючи на неправильність якихось дій, вчинків чи навіть думок.

До лікарів однозначно потрібно звертатися за допомогою. Особливо, якщо комусь потрібно поставити гіпс на поломану кінцівку чи полікувати хворі зуби (бажаю при цьому всім завжди бути здоровими). Так само може допомогти і хороший цілитель, але при умові, якщо це світла і чиста людина, яка не практикує магію та магічні ритуали. При цьому завжди слід пам’ятати: всю відповідальність за власне життя і здоров’я – кожен з нас несе сам!

Вирішення проблем без магічних ритуалів, екстрасенсів і ворожок

Що ж робити в ситуаціях, коли дійсно трапилася біда? Ну, наприклад: вас хтось прокляв, зробив чорно-магічний ритуал чи ви потерпаєте від заздрісників… Як захиститися він негативного магічного чи енергоінформаційного впливу? Для цього існують так звані екологічно чисті методи роботи, які не передбачаються отримання допомоги від магічних систем і різної нечисті. Саме такі методи роботи використовує львівський езотерик Ігор Федоришин в своїй практиці.

Якщо вам потрібна така допомога, зверніться і вам обов’язково допоможуть!

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button