Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Про мене

Привіт, вітаю Вас на своєму сайті!

Мене звати Ігор Федоришин, я позиціоную себе як фахівець у сфері психології, езотерики і духовного розвитку. Мені 39 років, з яких 15 – це професійний досвід в роботі з людьми.

В мене вища психологічна освіта, я закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника (спеціальність «Психологія», кваліфікація «психолог, викладач»). Але мені завжди було тісно в рамках традиційної психології. В моєму розумінні «психологія» (від др. грец. ψυχή [psyché] – душа, дух; λόγος [logos] – вчення) — в буквальному сенсі, це наука про Душу людини, яка допомагає пізнати свою Внутрішню Суть і розкрити безмежний духовний потенціал. Саме на цьому рівні я працюю як психолог із кожним клієнтом, що звертається до мене за психологічною допомогою.

Маючи за спиною багаторічний досвід, мені вдалося напрацювати певну систему роботи, яка покликана забезпечити позитивний в найкоротші проміжки часу. Високої ефективності вдається досягати через пошук істинних причин виникнення будь-якої проблемної ситуації клієнта, а також через їхнє глибинне пропрацювання на рівні людської підсвідомості. Зазвичай, навіть дуже складні питання, вдається вирішити максимум за декілька консультації. І для цього зовсім непотрібно багато місяців чи років відвідувати психолога.

Іншою складовою мого професійного успіху є тривалість консультацій. Як відомо, 45-50 хв. – це найбільш поширена тривалість зустрічі з психологом. Щоб отримати відчутний результат навіть за один прийом, цього часу дуже і дуже мало. Тому тривалість  консультацій мною було збільшено аж до 1,5 години, що дає вам можливість отримати вирішення своєї проблеми за меншу кількість сеансів. А перший відчутний результат, як правило, проявляється одразу. Саме на такий результат я і налаштовую кожну людину, яка звертається за професійною психологічною допомогою.

В своїй роботі я поєдную класичну психологію та езотеричні знання і такий комплексний підхід також впливає на високу результативність. При цьому, не йде мова про магію чи магічні ритуали, які до мене не мають жодного відношення, а більше про моє глибоке розуміння життя і Законів Природи, Всесвіту. Точно знаю, що ніколи й нічого не відбується просто так, все має свою причину і пояснення. Тому крім чисто психологічних методів і технік, в моєму професійному арсеналі є також інструменти, які працюють на рівні енергії людини, душі, внутрішньої суті тощо. Такі методи я називаю – екологічно чисті методи роботи, які застосовуються з урахуванням тих самих Законів Всесвіту. І разом з тим, я вірю, що більшість складних проблем мають простий спосіб вирішення.

Отже, якщо у Вас є необхідність отримати допомогу психолога і езотерика у Львові, зі свого боку я гарантую повну самовіддачу, високий професіоналізм  і щире бажання допомогти.

Call Now Button