Про мене

Ігор Федоришин – учасник «Битви екстрасенсів» на каналі СТБ (7 і 15 сезони), номінація “Інновація” у рейтингу «Топ-100 найвпливовіших осіб Львівщини» – 2020, відзнака Національного рейтингу України “Золотий генофонд нації”.

Вік: 39  років.

Освіта: вища психологічна, закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника (спеціальність «Психологія», кваліфікація «психолог, викладач»).

Попри те, що я маю психологічну освіту, мені завжди було тісно в рамках традиційної психології. Вважаю, що «психологія» — в буквальному сенсі, це наука про душу людини, яка допомагає пізнати свою Внутрішню Суть і розкрити безмежний духовний потенціал, який закладений в середині нас від самого народження. Саме на цьому рівні я працюю як психолог з кожним клієнтом, що звертається за психологічною допомогою.

Маючи за спиною багаторічний досвід, мені вдалося напрацювати певну систему роботи, яка покликана забезпечити позитивний результат в найкоротші проміжки часу. Високої ефективності вдається досягати через пошук істинних причин виникнення будь-якої проблемної ситуації клієнта, а також через їхнє глибинне пропрацювання на рівні людської підсвідомості. Зазвичай, навіть дуже складні питання, вдається вирішити максимум за декілька консультації. І для цього зовсім непотрібно багато місяців чи років відвідувати психолога.

Іншою складовою мого професійного успіху є тривалість консультацій. Як відомо, 45-50 хв. – це найбільш поширена тривалість зустрічі з психологом. Щоб отримати відчутний результат навіть за один прийом, цього часу дуже і дуже мало. Тому тривалість  консультацій мною було збільшено аж до 1,5 години, що дає вам можливість отримати вирішення своєї проблеми за меншу кількість сеансів. А перший відчутний результат, як правило, проявляється одразу. Саме на такий результат я і налаштовую кожну людину, яка звертається за професійною психологічною допомогою.

В своїй роботі я поєдную класичну психологію та езотеричні знання і такий комплексний підхід також впливає на високу результативність. При цьому, не йде мова про магію чи магічні ритуали, які до мене не мають жодного відношення, а більше про моє глибоке розуміння життя і Законів Природи, Всесвіту. Точно знаю, що ніколи й нічого не відбується просто так, все має свою причину і пояснення. Тому крім чисто психологічних методів і технік, в моєму професійному арсеналі є також інструменти, які працюють на рівні енергії людини, душі, внутрішньої суті тощо. Такі методи я називаю – екологічно чисті методи роботи, які застосовуються з урахуванням тих самих Законів Всесвіту. І разом з тим, я вірю, що більшість складних проблем мають простий спосіб вирішення.

Отже, якщо у Вас є необхідність отримати допомогу психолога і езотерика у Львові, зі свого боку я гарантую повну самовіддачу, високий професіоналізм  і щире бажання допомогти.

Call Now Button