ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНАХ

☏ (066)449-48-20

 

ИГОРЬ ФЕДОРИШИН
ПСИХОЛОГ, ПАРАПСИХОЛОГ, ЭЗОТЕРИК, ЦЕЛИТЕЛЬ

 

Отзывы

Надіслати відгук

Фото: (не більше 20 мб)

Ваша оцінка моєї роботи:
Йоланта Клюсовська
Йоланта Клюсовська
Ви собі навіть не уявляєте, скільки змін відбулося в моєму житті через трансформації самої себе! А все завдяки Ігорю Федоришину ♥ Всі травми з мого життя замінилися на прийняття та любов. Тепер я усвідомлюю все те, що стається в моєму житті. А ще велика ЛЮБОВ ллється від СЕРЦЯ цієї чудової людини ♥ Дякую ТОБІ за ПІДТРИМКУ і ТВОЄ ЛЮБЛЯЧЕ СЕРЦЕ ♥
Оцінка:
5
Олександр
Олександр
Мені 22. З 19 років в мене почалась сильна депресія через хибний вибір майбутньої професії, вживання наркотиків та алкоголю. В 21 я за один день покинув всі свої шкідливі звички та переїхав у Львів. Хотів будувати нове життя. Почав відвідувати іншого психолога, майже 9 місяців ходив на психотерапію. Отримав результати, які змінили мій стан на краще і при цьому я відчував що цього не достатньо. Вирішив піти на консультацію до Ігоря. На першій зустрічі він дав достатньо інструментів, за допомогою яких ви безповоротньо станете на шлях позитивного розвитку. Після тієї зустрічі я відчув сильний прилив енергії, віри в себе і своє позитивне майбутнє. На наступній консультації Ігорь дав інструменти, які допомагають мені розвивати свій дух і внутрішню силу, я відчуваю що цей шлях буде довгим і при цьому мені приємно його проходити. Від спілкування з Ігорем, навіть по телефону мій стан змінюється на позитивний, а на консультації від нього йде сильна, впевнена і позитивна енергетика. Він дає відповіді на важливі питання і може практично допомогти вирішити проблему.
Оцінка:
5
Віталіна
Віталіна
Добрий вечір! Хочу залишити пару приємних слів, які в мене залишились в душі, після зустрічі з такою позитивною, людиною, як Ігор. Так склалися обставини, що я вже самостійно не могла знайти вихід і розібратися в своему житті. а саме що мені робити?, з чого починати?, як знайти вихід? І саме з цими питаннями я звернулась до свого брата за допомогою, і він мені порадив Ігора Федоришина, так , як сам був у нього на зустрічі, Я приіхала з Киева спеціально на цю зустріч, і знаєте, хочу вам сказати, що не на хвилину не пожалкувала. Так як, після зустрічі, я вийшла зовсім іншою людиною, Ігор допоміг мені розібратись в хвилюючих мене питаннях, знайти корені проблем и виходи з ситуацій. вдихнув в мене життя, можна так сказати:) Я вийшла з прозрізнням і натхненням до нових пвдкорення вершин в житті. Хочу виразити величезну вдячність за Ваше велике сердце! Успіхів вам в справі вашого життя, ви робите гарну справу, що допомогаєте людям! Сміливо рекомендую Вас!
Оцінка:
5
Надія
Надія
Всім доброго дня! Хочеться і мені залишити хороше слово про Ігоря..) Як і у всіх буває, і у мене були спочатку сумніви,чи варто звертатись. Проте, особиста ситуація загострювалася і ставало все важче мені самій з нею справлятися. Таким чином я попала на прийом і була приємно вражена, вийшла я вже зовсім з іншими відчуттями та емоціями...Я дякую Богу та Вищим силам за зустріч з цією позитивною та світлою людиною, від якого іде енергія добра! В методах психології я не дуже розбираюсь, але що можу сказати із впевненістю- я вийшла з відчуттям оптимізму та позитиву, полегшення, і віри в те,що все добре, і я справлюсь.В даний час, це рідкість..Тому хочу висловити свою глибоку подяку, велику повагу та низький поклін Ігорю, як професіоналу, і просто чудовій та світлій людині! Бажаю Вам розвитку, росту Ваших сил та вдосконалення! Всіх Благ Вам у Вашій нелегкій професії! Всім рекомендую!
Оцінка:
5
Семенів Петро
Семенів Петро
Дуже дякую пану Ігорю за допомогу! Зразу відкликався на моє прохання домомогти. Дуже чуйна і добра людина. Раджу всім з своїми проблемами звертатись до пана Ігоря.
Оцінка:
5
Мар
Мар'яна Загрійчук
Пан Ігор дуже хороша і позитивна людина, яка поможить всім у їхніх складних ситуаціях в сімейному і навколишньому житті!!!! Раджу з своїми проблемами і висказуваннями звертатися тільки до Нього..... багато чого взяла для свого буденного життя...яке тепер змінилося у кращу сторону. Дякую Вам Ігоре!!!!
Оцінка:
5
Наталія Ясінська
Наталія Ясінська
Мені дуже сподобався сьогоднішній майстер-клас,я отримала багато відповідей.більше ніж очікувала,сподобалось ваше ставлення до учасників,те що це був постійний діалог,я ще і встигла проговорити купу проблем і коли конспектуючи відповідала на ваші питання відповіді приходили відразу ,я багато цікавилась психологією,езотерикою але лише Ви дозволили структурувати зібрану мною інформацію.виділити головне та переглянути деякі свої погляди,від Вас віє теплом і це головне.Окремо хочу подякувати за ваші уточнення до моїх знань про складання карти бажань.Дуже цікаво було все ,я отримала шалено значущий позитивний заряд,якого вистачить надовго.Ви майстер у своїй справі, вмієте зацікавити,тримати аудиторію в постійному контакті з вами,використовуєте індивідуальний підхід до кожного,знаєте відповіді .не побоюсь таке написати,на всі запитання ,наводите приклади з життя,володієте даром переконання.Ви дуже світла людина,такі люди рідко зустрічаються і вони світять ,показують шлях усім хто заблукав.Так тримати!Ви найкращий!
Оцінка:
5
Олена Білик
Олена Білик
Хочу подякувати вам що ви є!Зустріч з вами для мене була як повітря -розуміння цього прийшло згодом.Життя моє не стало легшим - але в голові прояснилось багато що.Стараюсь чути себе і допомагати близьким людям -раджу вас,не все розкажеш навіть близьким-а фахівець такого рівня як ви зрозуміє-це великий талант.Такі очі зустрічаються рідко!!!
Оцінка:
5
Дмитро
Дмитро
Варто сказати кілька слів про цього спеціаліста : пан Ігор свою роботу знає і з людиною працює філігранно і вміло. Існує лише одне застереження - уважно слухати поради цього психолога і слідувати наміченому курсу. Результат не змусить себе довго чекати. Людина, що звертається по Його допомогу, гарантує собі успіх за умови виконання вправ і порад. Ігор мудра і сильна людина, яка реально допомагає людям у важкі моменти, і також на нього варто покластись, якщо Вам пощастило потрапити саме до Нього. Після так званих консультацій все зміниться назавжди у вірний бік, життєствердний і позитивний!
Оцінка:
5
Саша
Саша
Мені дуже допоміг Ігор Федоришин і я йому щиро вдячний за це, в мене все стало на свої місця, і я щасливий... і це все завдяки йому, він насправді дуже хороший! психолог!
Роман
Роман
Сьогодні побував на сеансі у Ігора Васильовича. Так склалось що приблизно ДВА роки назад в моєї дружини почали закрадатись думки ніби я її зраджую. З кожним днем її ревність робила наше життя нестерпним, я в свою чергу кожного разу переконував її у протилежному, та все було марно... Розлучатись не хотів так як ми прожили разом більше як 9 років, у нас двоє дітей, одним словом було що втрачати. Тому я продовжував з цим боротись, а одного разу справа навіть дійшла до поліграфа (детектор брехні) та разу мене знову спіткала невдача-дружина настільки була впевнена в зраді що не повірила навіть спеціалісту!!! Тоді я зрозумів що проблема не в фактах, а в самій дружині. Похід до психолога був моєю останньою надією, хоча після всього пережитого не особо в це вірив, І тут як казав мій знайомий Google в поміч. Ігор Васильович був у перших рядах пошуку, тому з нього і почав. Відгуків було багато, і як на диво всі хороші, моментом навіть проскочила думка що це все підставні люди, і ось сьогодні я зрозумів що помилявся! Ігор Васильович дійсно професіонал своєї справи! Десь на 15хв. сеансу моя дружина почала плакати, вона побачила світ іншими очима, їй стало жаль мене, себе, і ту купу нервів які були потрачені за весь цей час. Він навчив її дивитись на життя по іншому, цінувати кожну мить. Я щасливий що все так закінчилось, адже все могло бути зовсім по іншому! Тому з впевненістю РЕКОМЕНДУЮ всім Ігора Васильовича, а від себе хочу сказати що НІКОЛИ не варто опускати руки!
Оцінка:
5
Олена
Олена
Хороша, позитивна і дуже приємна людина. Щиро дякую за вашу роботу зі мною. Результатом я задоволена. І при можливості обовязково рекомендуватиму вас знайомим. Ваша робота дуже важлива для людей, які опинились в складній ситуації. Ви допомагаєте людям. Успіхів вам. Щиро вдячна.
Дарина
Дарина
мені все дуже сподобалося) підхід, спілкування) після заняття - дуже позитивний настрой та гармонія. Рекомендую!
Оцінка:
5
Валентина
Валентина
Важко описати стан, перебуваючи в якому, я набрала номер п.Ігоря і він відразу призначив зустріч на наступний день. Мені здається, що коли психолог каже : постарають Вам допомогти, він як справжній лікар душі бере на себе відповідальніть про подальшу долю "пацієнта". Вислухав, не побоявся мого діагнозу. Ми працюємо. Я вірю, що буде перемога, хоч дорога до неї довга і важка. Коли серце рветься від розпуки і відчаю, іду на прийом до п.Ігоря, і завжди після прийому відчуваю відновлену рівновагу, душевний спокій, впевненість. Дякую Вам за добре, чуйне серце, за бажання допомогти, навчити любити.
Оцінка:
5
Дана Пуглик
Дана Пуглик
Приєднуюсь до гарних слів сказаних про п.Ігора. І дякую за допомогу! Дякую, що зразу відгукнулись на моє прохання про консультуцію і організували термінову зустріч. На таку оперативність я мало розраховувала, коли набирала тел. номер. Дякую, що терпеливо вислухали і створили умови для внутрішнього поштовху, який мені так був необхідний. А ще п.Ігор уважна, чуйна, відкрита, розумна, доброзичлива, позитивна людина. Людина, яка не просто виконує свою роботу, а яка Хоче Допомогти. І допомагає, бо може і вміє це зробити. Дякую, Вам п.Ігор! І Успіхів Вам!
Оцінка:
5
Олеся Татчин
Олеся Татчин
Довго не могли знайти хорошого психолога у Львові, та на превелике щастя натрапили на Вас. Дуже вдячна і дуже задоволена) Ви насправді людина своєї справи. Життєрадісні і позитивні,Вашим позитивом можна зарядити всю планету))) Дивно, що лише декілька спілкувань можуть змінити все життя) Дуже Вам вдячна) Успіхів Вам) Радитиму Вас усім))
Оцінка:
5