ЗАПИСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ:

Психолог, метапсихолог, езотерик, цілитель Закарпаття(095)601-59-40

 

Игорь Федоришин
Психолог, метапсихолог, эзотерик, целитель

 

Календарь событий

Отзывы

Надіслати відгук

Фото: (не більше 20 мб)

Ваша оцінка моєї роботи:
Алла
Алла
Пан Ігор,дуже досвідчена людина і знає свою справу! Вміє працювати з людьми,і за короткий час ви це самі помітите,що ви і у вашому житті щось змінюється)! Рекомендую пана Ігора,як дуже хорошого спеціаліста!!! По власному досвіду кажу! Дякую вам дуже гарно!!!
Оцінка:
5
Wiktor
Wiktor
Добрий день!Я був в нього на прийомі.Жодної правдивої інформації він не сказавЯ б його не рекомендував. Краще піти до церкви.
Оцінка:
1
Щиро дякую за Ваш відгук! Можливо варто було б справді сходити до церкви, або, на крайній випадок, скористатися послугами "бабки-гадалки", ворожки тощо. Останній варіант думаю Вам підійде найбільше. З повагою, Ігор Федоришин!
web270.default-host.net
ответ
Ірина
Ірина
Досвід нереально крутий. Ейфорія, нова сила, бажання жити та творити, стан відновлення гарантований. рекомендую ))) Ігор мега крутий спеціаліст.
Оцінка:
5
Таня
Таня
Періодично і довгий час - від кількох місяців до року перебувала в пасивному безсилому стані - апатія і депресія накривала з головою. Працювала із іншими психологами, проте справа рухалась повільно. Після першої ж 90-то хвилинної консультації із Ігорем Федоришиним одразу налагодився режим сну - лягала година 10 вечора, почала молитися зранку і ввечері і одразу мені відкрилась радість життя і я відчула любов і підтримку батька (тато дуже логічний і жорсткий чоловік і почуття практично не проявляє, любові його я не відчувала, та і себе він не любить і не береже). Коли виникали критичні ситуації, то мала можливість отримати дієві поради та підтримку від Ігора. Якщо хочете якісно змінити своє життя і подбати про себе та своє хороше самопочуття, краще зрозуміти себе Ігор Федоришин Вам допоможе у цьому. Успіхів у пізнанні себе )
Оцінка:
5
Маряна Загрійчук
Маряна Загрійчук
Пан Ігор дуже хороша і позитивна людина, яка поможить всім у їхніх складних ситуаціях в сімейному і навколишньому житті!!!! Раджу з своїми проблемами і висказуваннями звертатися тільки до Нього..... багато чого взяла для свого буденного життя...яке тепер змінилося у кращу сторону. Дякую Вам Ігоре!!!!
Оцінка:
5
Олена Білик
Олена Білик
Хочу подякувати вам що ви є!Зустріч з вами для мене була як повітря -розуміння цього прийшло згодом.Життя моє не стало легшим - але в голові прояснилось багато що.Стараюсь чути себе і допомагати близьким людям -раджу вас,не все розкажеш навіть близьким-а фахівець такого рівня як ви зрозуміє-це великий талант.Такі очі зустрічаються рідко!!!
Оцінка:
5
Дмитро
Дмитро
Варто сказати кілька слів про цього спеціаліста : пан Ігор свою роботу знає і з людиною працює філігранно і вміло. Існує лише одне застереження - уважно слухати поради цього психолога і слідувати наміченому курсу. Результат не змусить себе довго чекати. Людина, що звертається по Його допомогу, гарантує собі успіх за умови виконання вправ і порад. Ігор мудра і сильна людина, яка реально допомагає людям у важкі моменти, і також на нього варто покластись, якщо Вам пощастило потрапити саме до Нього. Після так званих консультацій все зміниться назавжди у вірний бік, життєствердний і позитивний!
Оцінка:
5
Саша
Саша
Мені дуже допоміг Ігор Федоришин і я йому щиро вдячний за це, в мене все стало на свої місця, і я щасливий... і це все завдяки йому, він насправді дуже хороший! психолог!
Роман
Роман
Сьогодні побував на сеансі у Ігора Васильовича. Так склалось що приблизно ДВА роки назад в моєї дружини почали закрадатись думки ніби я її зраджую. З кожним днем її ревність робила наше життя нестерпним, я в свою чергу кожного разу переконував її у протилежному, та все було марно... Розлучатись не хотів так як ми прожили разом більше як 9 років, у нас двоє дітей, одним словом було що втрачати. Тому я продовжував з цим боротись, а одного разу справа навіть дійшла до поліграфа (детектор брехні) та разу мене знову спіткала невдача-дружина настільки була впевнена в зраді що не повірила навіть спеціалісту!!! Тоді я зрозумів що проблема не в фактах, а в самій дружині. Похід до психолога був моєю останньою надією, хоча після всього пережитого не особо в це вірив, І тут як казав мій знайомий Google в поміч. Ігор Васильович був у перших рядах пошуку, тому з нього і почав. Відгуків було багато, і як на диво всі хороші, моментом навіть проскочила думка що це все підставні люди, і ось сьогодні я зрозумів що помилявся! Ігор Васильович дійсно професіонал своєї справи! Десь на 15хв. сеансу моя дружина почала плакати, вона побачила світ іншими очима, їй стало жаль мене, себе, і ту купу нервів які були потрачені за весь цей час. Він навчив її дивитись на життя по іншому, цінувати кожну мить. Я щасливий що все так закінчилось, адже все могло бути зовсім по іншому! Тому з впевненістю РЕКОМЕНДУЮ всім Ігора Васильовича, а від себе хочу сказати що НІКОЛИ не варто опускати руки!
Оцінка:
5
Олена
Олена
Хороша, позитивна і дуже приємна людина. Щиро дякую за вашу роботу зі мною. Результатом я задоволена. І при можливості обовязково рекомендуватиму вас знайомим. Ваша робота дуже важлива для людей, які опинились в складній ситуації. Ви допомагаєте людям. Успіхів вам. Щиро вдячна.
Лучко Ярослав
Лучко Ярослав
Я дуже вдячний п.Ігорю за допомогу - настільки розумна, освідчена, позитивна людина! Я вражений))) Звернувся я до нього з парапсихологічною проблемою, так як сам не міг розібратися в ній. Він злегкістю зрозумів у чому суть проблеми і пояснив мені все настільки просто і зрозуміло - я був злегка шокований. Проблеми ніби й не було) Як психолога я можу оцінити п.Ігоря тільки на 5!!! За щире бажання допомогти, доброту і обширне бачення проблеми. Якої впринципі немає, але самому це зрозуміти важко) Я дуже радий, що знойомий з такою людиною))) Всім рекомендую!
Оцінка:
5
Дарина
Дарина
мені все дуже сподобалося) підхід, спілкування) після заняття - дуже позитивний настрой та гармонія. Рекомендую!
Оцінка:
5
Юлія
Юлія
В даний час часто можна зіткнутися з проблемою – незважаючи на велику кількість психологів, отримати якісну психологічну допомогу дуже складно, через брак професіоналів. Я вважаю, вас, Ігоре, дійсно висококваліфікованим професіоналом своєї справи, тому рекомендую всім, хто потребує допомоги. Дякую!
Оцінка:
5
Валентина
Валентина
Важко описати стан, перебуваючи в якому, я набрала номер п.Ігоря і він відразу призначив зустріч на наступний день. Мені здається, що коли психолог каже : постарають Вам допомогти, він як справжній лікар душі бере на себе відповідальніть про подальшу долю "пацієнта". Вислухав, не побоявся мого діагнозу. Ми працюємо. Я вірю, що буде перемога, хоч дорога до неї довга і важка. Коли серце рветься від розпуки і відчаю, іду на прийом до п.Ігоря, і завжди після прийому відчуваю відновлену рівновагу, душевний спокій, впевненість. Дякую Вам за добре, чуйне серце, за бажання допомогти, навчити любити.
Оцінка:
5
Марта
Марта
Завдяки психологу Ігорю Федоришину, я зрозуміла що хочу від життя, з ким варто дружити, а з ким навіть не потрібно нічого говорити. Скажу, що ще не до кінця стало легко, но з порадою психолога, я зрозуміла якою стежкою потрібно йти. Ігор Васильович справжній професіонал!
Оцінка:
5
Анжелика
Анжелика
Кажуть, що справжній психолог – це кількість врятованих душ, а не проста звичайна консультація! П.Ігор саме один із них!! Вже після першої консультації з’являється зцілення і дуже вдячна Вам за це!!! Бажаю Вам процвітання!!! З повагою Анжелика.
Оцінка:
5
Дана Пуглик
Дана Пуглик
Приєднуюсь до гарних слів сказаних про п.Ігора. І дякую за допомогу! Дякую, що зразу відгукнулись на моє прохання про консультуцію і організували термінову зустріч. На таку оперативність я мало розраховувала, коли набирала тел. номер. Дякую, що терпеливо вислухали і створили умови для внутрішнього поштовху, який мені так був необхідний. А ще п.Ігор уважна, чуйна, відкрита, розумна, доброзичлива, позитивна людина. Людина, яка не просто виконує свою роботу, а яка Хоче Допомогти. І допомагає, бо може і вміє це зробити. Дякую, Вам п.Ігор! І Успіхів Вам!
Оцінка:
5
Маряна
Маряна
В сучасному суспільстві часто поняття "піти на консультацію до психолога" для багатьох людей асоціюється з власним безсиллям що-небудь змінити в своєму житті. І так як мало хто, може сам собі в цьому признатись (бо для цього теж інколи потрібна сила волі), то кожен починає шукати свій власний вихід. Хтось іде заливати свої проблеми алкоголем, хтось впадає в глибоку депресію, інший чекає і надіється, що, можливо, все саме собою пройде, в кращому випадку хтось іде до церкви, шукаючи підтримки в Бога. Та як би це банально не звучало, але в сучасному світі технологій, і шаленого, різноманітного інформаційного потоку, не може бути по-іншому, тому навіть найсильніші і найуспішніші світу цього потребують підтримки чи іноді простого , людського розуміння. Люди загубились у безкінечному потоці варіантів дій, стереотипів, суджень, думок, міркувань, шаблонів і т.п. Саме через це, іноді важко побачити вихід навіть з найпростішої ситуації, важко знайти відповіді, які в результаті можуть бути очевидними. І саме для того, щоб допомогти людині розібратись у всьому, що не дає спокою, у всьому, що порушує внутрішню гармонію і гармонію зі світом, існують такі психологи, як Ігор Федоришин. Так, звичайно, Ігор, порівняно молодий психолог. Та вже зараз в ньому закладене те найважливіше, що є основою роботи для справжнього психолога. Те, основне, що може бути часто відсутнім у іншого, набагато старшого психолога. А саме - неймовірне бажання допомогти людині. І він це робить з превеликим задоволенням. Звичайно, як і кожен психолог, Ігор має свої власні методи роботи. В процесі розмови з ним, у всьому сказаному, чи розказаному ним, ви мимоволі знаходите відповіді на всі свої запитання. Більше того, ви починаєте усвідомлювати, що всі ці відповіді були всередині вас давно. Він лише допоміг вам іх віднайти. Він не економить на вас свій час. Він буде з вами рівно стільки, скільки потрібно для того, щоб ви, як мінімум побачили чи відчули шляхи вирішення проблеми. Але й перегружати вас не стане. Він тонко відчуває людину, з якою говорить. Так, він обіцяє, що вже після першого консультування ви відчуєте зміни. Чому? Тому, що це правда. Те, що інший може розтягувати на десять сеансів, він вам подасть на першому ж консультуванні. Економлячи ваші сили, кошти і час. Що є лишнім доказом того, що перед вами справжній професіонал. Помимо цього, важко не відмітити, що Ігор, це проста, відкрита душею, і чиста серцем людина, з глибоким, внутрішнім розумінням всього, що відбувається навколо. Людина, яка всіма силами прагне лише одного - привнести світло і радість в людські серця, і хоч капельку змінити цей світ на краще .
Оцінка:
5
Олеся Татчин
Олеся Татчин
Довго не могли знайти хорошого психолога, та на превелике щастя натрапили на Вас. Дуже вдячна і дуже задоволена) Ви насправді людина своєї справи. Життєрадісні і позитивні,Вашим позитивом можна зарядити всю планету))) Дивно, що лише декілька спілкувань можуть змінити все життя) Дуже Вам вдячна) Успіхів Вам) Радитиму Вас усім))
Оцінка:
5