ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

☏ (095)601-59-40

 

Ігор Федоришин
Езотерик, цілитель, психолог Закарпаття

 

Календар подій

Езотерик, цілитель, психолог Закарпаття

Психологічна, духовна та енергоінформаційна допомога

Езотерик, цілитель, психолог Закарпаття


Езотерик – людина, яка володіє знаннями про внутрішню природу людини і скриті аспекти нашого життя. Для відновлення душевної цілісності і гармонії у різних сферах життя, езотерик застосовує широкий набір духовних і метафізичних технік.

Цілитель – це особа, яка володіє здатністю пропускати через себе високочастотний потік Енергії Любові для оздоровлення та зцілення інших. Основна задача духовного цілителя – посприяти в усвідомленні дій і вчинків, які стали причиною проблем зі здоров’я.

Психолог (др.-греч. ψυχή – душа; λόγος – знання) – це спеціаліст, який має вищу психологічну освіту і надає кваліфіковану допомогу людям, якщо їхні життєві проблеми і негаразди в своїй основі мають чисто психологічну природу.

 

ЗАЗВИЧАЙ ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ МОЇ КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ:
1. ХОРОШЕ САМОПОЧУТТЯ 2. ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ 3. ВІДЧУТТЯ ЛЕГКОСТІ 4. ПОЗИТИВНІ ЖИТТЄВІ ПЕРСПЕКТИВИ

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

Психологічна допомога

 • Психологічні проблеми: пригніченість, відчуття безвиході, невпевненість у собі, низька самооцінка, психологічна напруга;
 • Сімейні відносини: сімейні конфлікти, сварки, проблеми в інтимній сфері, подружня зрада, підозри і недовіра;
 • Психічні і невротичні розлади: страхи, фобії, тривоги, панічні атаки, депресії, неврози, психосоматика;

Духовна і енергоінформаційна допомога

 • Відкриття і очищення духовного серця;
 • Очищення основних енергоцентрів та енергетичних тіл;
 • Очищення від магічного та енергоінформаційного впливу (порчі, пороблення, привороти, заздрість тощо);
 • Включення в Канал, відновлення зв'язку з Творцем;
 • Очищення від астральних сутностей, енергетичних паразитів тощо;
 • Комплексне очищення житлових приміщень (квартири, будинки, дачі тощо);
 • Очищення офісних, виробничих і складських приміщень;
 • Енпргоінформаційний супровід бізнесової та комерційної діяльності.

Прийом в смт. Буштино (Закарпаття)

На даний момент я проживаю в смт. Буштино (поблизу м. Тячів), Закарпатської області. Свої послуги я надаю безпосередньо в цьому населеному пункті. Прийом відбувається лише за попереднім записом в наперед узгоджений день і час. Для запису на консультацію, або для отримання будь-якої інформації, дзвоніть за номерами телефонів, що вказані нижче.

Мої переваги:

 1. Комплексний підхід: поєднання психологічних та езотеричних знань, дає мені можливість якнайширше подивитися на істинну причину Ваших життєвих негараздів і знайти найкоротший шлях відновлення Вашого внутрішнього балансу чи гармонії у різних сферах життя.
 2. Екологічно чисті методи: всі методи і техніки, які використовуються мною в роботі з клієнтами – не мають жодних негативних побічних ефектів і не суперечать Законам Всесвіту. Принципово не практикую магію (білу, чорну) та магічні ритуали в будь-якому вигляді.
 3. Швидкий позитивний результат: завдяки збільшеній тривалості консультації (замість традиційних 45-60 хв. індивідуальна консультація триває аж 90 хв., або сімейна – 120 хв.), навіть за один сеанс мені вдається виконати досить великий об’єм роботи, а Ви отримує відчутний результат вже після однієї зустрічі.

Якщо до цього часу у Вас вже був досвід спілкування з психологами, психотерапевтами,  або спеціалістами іншого профілю – екстрасенсами, цілителями, магами, "бабками", можливо Ви не отримали бажаного результату і  розчаровані. Для мене це абсолютно не важливо! Я глибоко переконаний в тому, що Ваша проблемна ситуація в скорому часі нарешті отримає своє позитивне вирішення. Ваше бажання працювати над собою і змінюватися, разом з моєю самовіддачею, зможуть сотворити диво у Вашому житті. Отже, використайте мої методи, досвід і знання та змініть своє життя на краще!