ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

Езотерик,цілитель, психолог Закарпаття(095)601-59-40

 

Ігор Федоришин
Езотерик, цілитель, психолог, експерт
в сфері духовного розвитку

 

Календар подій

Езотерик, цілитель, психолог Закарпаття

Привіт, друзі! Вітаю Вас на цьому сайті. Мене звати Ігор Федоришин, я езотерик, цілитель і психолог. Паралельно, я надаю психологічну, духовну та енергоінформаційну допомогу.

Езотерик, цілитель, психолог Закарпаття

Езотерик – особа, яка володіє знаннями про внутрішню природу людини і скриті аспекти нашого життя. Для відновлення душевної цілісності і гармонії у різних сферах життя, езотерик застосовує широкий набір духовних і метафізичних технік.

Цілитель – це людина, яка володіє здатністю пропускати через себе високочастотну енергію, для оздоровлення та зцілення інших. Основна ціль цілителя – усвідомлення хворим дій і вчинків, які стали причиною хвороби.

Психолог – це спеціаліст, який має вищу психологічну освіту і надає кваліфіковану допомогу людям, якщо їхні життєві проблеми і негаразди в своїй основі мають чисто психологічну природу.

 

Ось уже понад 12 років я проводжу сеанси і консультації в режимі живих зустрічей, а також працюю онлайн із людьми із всього світу по Інтернету (Skype, Viber, Messenger, WhatsApp). Парельно я надаю психологічну, духовну та енергоінформаційну допомогу, використовуючи для цього психологічні техніки, яснобачення, методи духовного зцілення, енергоінформаційний вплив, а також CRYSTAL ENERGY HEALING ®.

Я готовий допомогти Вам отримати здорове, щасливе і повноцінне життя, в гармонії з собою та навколишнім світом! При цьому, Ви можете розраховувати на повну самовіддачу з мого боку, професійний підхід і відчутний позитивний результат вже після однієї зустрічі.

З МОЄЮ ДОПОМОГОЮ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ НАСТУПНЕ:

  1. Душевну гармонію і внутрішній баланс;
  2. Щасливі і повноцінні особисті взаємини;
  3. Професійну самореалізацію і професійне самовизначення;
  4. Фінансове благополуччя, багатство і достаток;
  5. Ефективні інструменти трансформації свого життя.

Крім цього, у Вас є прекрасна можливість відновити діалог із своєю Душею, краще пізнати себе, опанувати навики свідомого керування навколишньою  реальністю, а також розкрити той безмежний духовний потенціал, яким Ви наділені від народження і навчитися використовувати його собі та іншим на благо.

Отже, якщо Вам потрібен хороший психолог, або спеціаліст у сфері езотерики, парапсихології і духовного розвитку, я завжди до Ваших послуг. Ласкаво запрошую Вас на гостинне Закарпаття, де сама природа лікує і зцілює. На індивідуальний прийом до мене можна потрапити в смт. Буштино, Тячівський р-н, Закарпатська обл. (8 км. від м. Тячів, 21 км. від м. Хуст). Якщо з будь-яких Ви не можете потрапити до мене на особисту консультацію, отримайте мою допомогу онлайн.

На сторінках цього сайту Ви знайдете всю необхідну інформацію щодо основних напрямків моєї роботи, перелік послуг, їхня вартість, відгуки клієнтів, адресу особистого прийому тощо.  Якщо у Вас є будь-які запитання, відправте мені повідомлення в розділі контакти, або дзвоніть за номерами телефонів, що вказані нижче. Також для запису на прийом Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку, в розділі «КОНТАКТИ».


Перелік основних послуг:

З ЛЮБОВ’Ю ВАШ ІГОР ФЕДОРИШИН