ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

☏ (095)601-59-40

 

Ігор Федоришин
Психолог, езотерик, енерготерапевт, цілитель

 

Календар подій

Психолог, езотерик, енерготерапевт, цілитель - Мукачево (Закарпаття)

Психолог, парапсихолог, енерготерапевт, цілитель Мукачево (Закарпаття)

 

Психолог (др.-греч. ψυχή – душа; λόγος – знання) – це спеціаліст, який має вищу психологічну освіту і надає кваліфіковану допомогу людям, якщо їхні життєві проблеми і негаразди в своїй основі мають чисто психологічну природу.

Езотерик – людина, яка володіє знаннями про внутрішню природу людини і скриті аспекти нашого життя. Для відновлення душевної цілісності і гармонії у різних сферах життя, езотерик застосовує широкий набір духовних і метафізичних технік.

Енерготерапевт (з англ. therapy – лікування) – спеціаліст, який володіє навиками діагностики енергетичних тіл людини (аури, біополя), а також методами їх відновлення, очищення тощо.

Цілитель – це особа, яка володіє здатністю пропускати через себе високочастотний потік Енергії Любові для оздоровлення та зцілення інших. Основна задача духовного цілителя – посприяти в усвідомленні дій і вчинків, які стали причиною проблем зі здоров’я.

 

ЗАЗВИЧАЙ ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ МОЇ КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ:
1. ХОРОШЕ САМОПОЧУТТЯ 2. ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ 3. ВІДЧУТТЯ ЛЕГКОСТІ 4. ПОЗИТИВНІ ЖИТТЄВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Психологічна, енергоінформаційна і духовна допомога

  • Психологічна допомога. Маючи вищу психологічну освіту, перш за все я готовий надати Вам кваліфіковану психологічну допомогу, як звичайний психолог-консультант. При цьому, це може бути індивідуальна психологічна консультація, або сімейна консультація для подружньої пари.
  • Енергоінформаційна допомога. Все, що нас оточує, всі живі і не живі предмети – це енергія, яка має свою частоту вібрації, коливання і т.д. Як спеціаліст, який володіє методами енергоінформаційної впливу, я працюю також на енергетичному рівні, надаючи енергоінформаційну допомогу.
  • Духовна допомога. Згідно своєї внутрішньої природи, всі ми наділені безмежним духовним потенціалом. І моя ціль, не лише допомогти у вирішенні складної життєвої ситуації, але й посприяти духовному розвитку і розкриттю внутрішнього духовного потенціалу. Зрозуміло, що лише при умові, якщо Ви свідомо до цього готові.

Консультації і прийом в місті Мукачево.

На даний момент я проживаю в Мукачево, Закарпатської області. Отже, свої послуги я надаю безпосередньо в самому місті Мукачево. Прийом відбувається лише за попереднім записом в наперед узгоджений день і час. Для запису на консультацію, або для отримання будь-якої інформації, дзвоніть за номерами телефонів, що вказані нижче.

Мої переваги:

  1. Комплексний підхід: поєднання психологічних та езотеричних знань, дає мені можливість якнайширше подивитися на істинну причину Ваших життєвих негараздів і знайти найкоротший шлях відновлення Вашого внутрішнього балансу чи гармонії у різних сферах життя.
  2. Екологічно чисті методи: всі методи і техніки, які використовуються мною в роботі з клієнтами – не мають жодних негативних побічних ефектів і не суперечать Законам Всесвіту. Принципово не практикую магію (білу, чорну) та магічні ритуали в будь-якому вигляді.
  3. Швидкий позитивний результат: завдяки збільшеній тривалості консультації (замість традиційних 45-60 хв. індивідуальна консультація триває аж 90 хв., або сімейна – 120 хв.), навіть за один сеанс мені вдається виконати досить великий об’єм роботи, а Ви отримує відчутний результат вже після однієї зустрічі.

Якщо до цього часу у Вас вже був досвід спілкування з психологами, психотерапевтами,  або спеціалістами іншого профілю – екстрасенсами, цілителями, магами, "бабками", можливо Ви не отримали бажаного результату і  розчаровані. Для мене це абсолютно не важливо! Я глибоко переконаний в тому, що Ваша проблемна ситуація в скорому часі нарешті отримає своє позитивне вирішення. Ваше бажання працювати над собою і змінюватися, разом з моєю самовіддачею, зможуть сотворити диво у Вашому житті. Отже, використайте мої методи, досвід і знання та змініть своє життя на краще!